Overwatch čeká olympijský update

2. srpen 2016 16:04 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Vývojáři z Blizzardu se rozhodli obohatit Overwatch o nové lootboxy s tematikou blížících se olympijských her, čímž navazují na speciální balíčky, které obdrželi významní let’s playeři a streameři.

Začneme-li od zmiňovaných dárků, které putovaly majitelům velkých video kanálů, jednalo se o samolepky a plakáty, na nichž jsou vyobrazeny jednotlivé postavy ze hry ve sportovních situacích. Těžko soudit, kde podobné intence vývojářů z Blizzardu pramení, faktem ale zůstává, že se největší sportovní svátek roku bude slavit i virtuálně.

Vše proběhne prostřednictvím lootboxů, které budou „padat“ úplně stejně, jako ty obyčejné. Samozřejmě platí, že si je také můžete koupit za reálné peníze, nebude je však možné směnit za kredity, které obdržíte při případné duplikaci předmětů, které již vlastníte.

Obsahem pak bude dohoromady 90 speciálních skinů, hlášek, vítězných póz, ikonek nebo úvodní filmečků, které budete moci získat až do ranních hodin 23. srpna. Poté přestane být nabídka aktivní a svět se zase vrátí do normálu.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 3. 8. 2016 v 09.50

MyBullet: Pokud se jedná o oficiální přídavek (rozuměj obsahuje ofiko loga "summer games 2016"), tak určitě. Protože tak prodělečný podnik jako olympiáda potřebuje každou korunu :).

P.S. Jen na okraj - Jak nezničitelná je olympijská pochodeň ?
http://sploid.gizmodo.com/the-olympic-t…

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 2. 8. 2016 v 18.43

Nejdříve dnes vyšel update pro Rainbow six Siege s brazilskou mapou a brazilskými operátory a teď tohle.
By mne zajímalo, jesli mezinárodní olympijské federaci něco taky platí, nebo se ti lidé jen přiživují na události.

Nahlásit nevhodný obsah