Overwatch již zkusilo na 15 milionů hráčů

5. srpen 2016 14:37 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Již přes půl miliardy hodin stihli hráči obětovat nové akci z dílen Blizzardu, Overwatch. Hra přitom dokázala překročit metu 15 milionů hráčů a nejvýrazněji se jí daří na asijských trzích. Spolu s dalšími tituly z portfolia Blizzardu se tak společnost pochlubila tím, že její hráčská základna nikdy nebyla tak silná.

Overwatch se zkrátka daří a Blizzard se o hru příkladně stará. Do hry tak proudí nový obsah i updaty a z nedávna na to konto můžeme vypíchnout například přidání další postavy či olympijskou tématiku. K tomu navíc Blizzard oznámil Overwatch World Cup, který se bude konat na letošním BlizzConu na začátku listopadu. Toho se zúčastní předních 16 týmů z celého světa. Ti se sice utkají mezi sebou, nebude se ale hrát o žádnou významnou částku – odměnou prý bude především samotná pozvánka a cesta na BlizzCon zdarma. Bližší detaily jsou k vidění například zde.

Blizzardu pak ve finále nelze než pogratulovat k úspěchu a popřát mnoho podobných zpráv i nadále. Třeba u dalšího Diabla, o kterém se již v minulosti mnohokrát psalo – například v souvislosti s nabídkou pracovní pozice a opomenout bychom určitě neměli ani velmi zajímavé spekulace jednoho z YouTuberů.

Zdroj: IGN, VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 7. 8. 2016 v 22.06

asi proto že žádný nemáš kappa

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 6. 8. 2016 v 09.57

Jo, Asie, jsem si říkal, že to ještě nehrál ani žádný z mých kamarádů.

Nahlásit nevhodný obsah