Bastion z Overwatche má vlastní krátký film

19. srpen 2016 10:07 / David Rozsíval / Novinky / Diskuze (1)

Všemi (ne)oblíbený bojový robot Bastion ze hry Overwatch se dočkal svého vlastního krátkého animovaného snímku, nesoucího název The Last Bastion. A jak jsme si už u Blizzardu zvykli, jde opět o prvotřídní pokoukání, a to i pro diváky, kteří by si jinak o populární kooperativní střílečku neopřeli ani kolo. Ve snímku, kde se snoubí precizní technické zpracování s vhodně zvoleným hudebním doprovodem, sledujeme původ přátelství mezi zabijáckým robotem Bastionem a ptáčkem Ganymédem.

Ve videu se tradičně dočkáme i odkazů na samotnou hru, přičemž prim hraje samozřejmě Bastionova ikonická schopnost Reconfigure, kdy se robot změní ve statický, ale ničivý rotační kulomet. Mihne se i připravovaná nová mapa s německým hradem Eichenwalde a svoje cameo si odbudou další hrdinové, na které můžeme v Overwatchi narazit. Samo video je pak věnováno Yvainu Gnabrovi, animátorovi Blizzardu, jenž zemřel v červnu při nehodě, a na animácích z Overwatche se podílel.

Blizzard od květnového vydání nadále pokračuje ve velmi aktivní podpoře svého nového titulu nejenom formou aktualizací, ale i na poli marketingu. Člověk se pak jen táže, proč se konečně nepustí do tvorby plnohodnotného celovečerního animáku.

Zdroj: Game Revolution

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!