WoW: Legion zažil rekordní launch

9. září 2016 12:38 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

I po letech zřejmě World of Warcraft stále táhne – vydání datadisku Legion znamenalo další rekordy pro Blizzard a ten se nově může pochlubit tím, že launch expanze Legion byl jedním z největších, jaké toto letité MMORPG zažilo.

V pořadí již šestý datadisk přišel takřka dvanáct let po vydání původní hry a byl přijat velmi dobře – Blizzard bez bližších cifer oznámil, že hráčská základna je největší za poslední léta, bližší cifry bohužel neuvedl. Nyní se ale konečně z tiskového prohlášení dozvídáme to, že Legion během prvního dne oslovil na 3,3 miliony hráčů, dorovnal tak rekord třetího datadisku Cataclysm a zařadil se dokonce mezi nejlepší launche PC her obecně. Kolik hráčů ale WoW momentálně hraje se však zřejmě jen tak nedozvíme, neboť Blizzard tyto cifry již odmítá sdělovat.

Což je škoda, mohlo by se jednat o zajímavou informaci. Tak jako tak je o WoW stále velký zájem a to dokládá i příprava dalšího významného patche. Ten ponese označení 7.1 a jmenovat se bude Return to Karazhan. Jeho hlavní náplní bude přepracování známého raidu z datadisku The Burning Crusade.

A jako takovou perličku na závěr se pak můžete podívat na srovnávací video z dílny magazínu IGN. Ten si posvítil na grafické porovnání prapůvodní verze hry a její nejnovější edice, tedy té z rozšíření Legion. Jak vidno, pokrok je to významný a vy se v souvislosti s tím s námi v diskuzi určitě podělte o vaše dosavadní názory na tento datadisk – jste spokojeni, nebo ve vás vládne spíše rozhořčení?

Zdroj: tisková zpráva, Eurogamer.net, IGN, VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 9. 9. 2016 v 14.52

rika ze to hraje vic lidi nez cata ... to sem necekal

Editováno: 9. 09. 2016 v 14.52

Nahlásit nevhodný obsah