Nový cíl pro Hitmana je k mání ve Francii

17. září 2016 12:01 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Předposlední epizoda Hitmana vyjde již 27. září a zavede hráče do amerického Colorada, než ale dojde na tento výlet, tak s tímto zabijákem můžete ještě jednou zavítat do Paříže. Motivací k takovému výletu je další časově omezený cíl, kterým je tentokrát žena jménem Nila Torvik.

Nila Torvik zastává funkci CEO ve společnosti Torvik research, jež si klade za cíl dodat levné léky potřebným lidem na méně rozvinutých trzích. Proti tomu by číslo 47 i jeho nadřízení jistě ještě nic nenamítali, problém však tkví v tom, že v pozadí tohoto chvályhodného projektu je testování na lidech v zemích třetího světa. A právě tato činnost leží v žaludku zúčastněným osobám.

Takže s chutí do toho, času je tentokrát více a tuto proradnou lékárnici lze nahánět od včerejška s tím, že nabídka trvá po celý týden. Opět ale pochopitelně platí, že informací je k dispozici málo a jakýkoli přešlap znamená uniknutí cíle i okamžité zrušení kontraktu. Navrch je třeba přistupovat k nabídce velmi opatrně, neboť Nila o existenci plánů na atentát již něco tuší. Takže hodně štěstí a buďte opatrní.

Zdroj: Shacknews

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 19. 9. 2016 v 01.06

spoock: Pořád dokola jo, proti tomu nic nemam když je hra fakt dobrá. Ale mam něco proti umělýmu prodlužování a vycucávání dalších herních hodin z ničeho. Pokaždý když přidávaj novej cíl k zabití tak o tom všude píšou jak kdyby do hry vyšla další mise a přitom se jenom objeví nová postavička na mapách který už mam dohraný. Já si rád vyzkoušim všechny možný způsoby zabití hlavních cílů, ale přidávání dalších cílů na stejný mapy je už fakt jenom vaření z vody. Jinak teda čekam na tu plnou verzi v krabici, koupil jsem si intro pack a tu itálii a dál odmítam vyhazovat prachy na steamu, vsadim se že krabicovka bude stát tak že se mi vrátí i nákup těch 2 misí. :-D

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 18. 9. 2016 v 17.34

Pidalin: ano, baví, stejně jako jiné hráče baví hry, které se hrajou pořád dokola ;) (COD, Battlefield, aj.)

Editováno: 18. 09. 2016 v 17.34

Nahlásit nevhodný obsah

20814464
Pidalin napsal 18. 9. 2016 v 08.14

To vážně někoho baví furt hrát dokola ty samý mapy jenom protože cíl má zrovna jinou texturu a model?

Nahlásit nevhodný obsah