První video z nové epizody Hitmana

23. září 2016 10:45 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (3)

Kratičkým teaserem nás dánští vývojáři ze studia IO Interactive lákají na nové dobrodružství agenta 47. To náš zavede už 27. září do amerického Colorada. Ve stejný den se máme dočkat také plnohodnotného traileru.

I když je ukázka skutečně kratičká, potvrzuje, že nové dějství bude mít hodně temnou atmosféru, jak autoři slibovali. A minimálně zařízení, které se ve videu mihne a je pravděpodobně určené pro nějaké crash testy, naznačuje, že se opět můžeme těšit na líčení kreativních pastí, do nichž vlákáme své nicnetušící oběti. [mneme si spokojeně ruce]

Jak už jsme psali začátkem září při oznámení nové epizody, pátá mise se jmenuje Freedom Fighters, tedy stejně jako 3rd person akce od stejných autorů z roku 2003. Vaším úkolem bude tentokrát infiltrovat areál farmy, který se proměnil ve výcvikový tábor soukromé milice. Celkem musíte vyřídit čtyři různé cíle a vývojáři slibují, že půjde o dosud nejobtížnější úkol.

Autoři rovněž tvrdí, že Episode 5: Colorado nabídne několik příběhových zvratů a odhalení, jak se děj první sezóny blíží k závěru. Pokud jde o vysokou obtížnosti, IO Interactive varují, že nejde jen o čtyři různé cíle, ale hlavně fakt, že se od samého počátku ocitnete na nepřátelském území. V každém případě má jít o klíčovou epizodu celého dobrodružství. Více informací si můžete dohledat ve starších zprávách.

Zdroj: VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
6078727
metrixneo napsal 26. 9. 2016 v 11.31

jojo taky se těším na krabici:-)

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 23. 9. 2016 v 12.31

Těším,...tento Hitman se mě hodně líbí... co mě vadí jen to že to vychází po kouskach.

Nahlásit nevhodný obsah