Unikl první obrázek Sombry z Overwatch

10. říjen 2016 11:26 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Postupné rozšiřování nabídky hratelných postav ve hře Overwatch je vždy velkou zábavou pro fanoušky. Už dlouho dopředu kutají do kódu hry, vyzobávají všechny myslitelné náznaky a přichází už dopředu s poměrně přesnými informacemi, které posléze vývojáři zpravidla potvrdí. Stejně jako v případě Sombry, kterou jste si mohli v průběhu víkendu prohlédnout na prvním screenshotu.

Obrázek se objevil na Twitteru portálu AllGamesDelta a pokud skutečně jde o Sombru, můžeme se těšit na další krásku, která bude stát po boku Tracer, Widowmaker nebo Mercy. Její specialitou má být hackování, její útok by pak měl sestávat ze střelby malou UZI a také z elektrošoků, údajně vystřelujících z jejích rukavic. Co se týče ultimátního útoku, je pravděpodobné, že nějakým způsobem ovlivní schopnosti nepřátelských postav, případně krátkodobě zastaví či otočí payload. Nic z toho ale zatím nebylo potvrzeno.

Tím se tedy opět dostáváme k samotné Sombře, jejíž vzhled by měl být v podstatě finální. Na zmiňovaný obrázek totiž ještě navázaly dřívější artworky a vše do sebe pěkně zapadá. Otázkou teď samozřejmě je, kdy Sombru uvidíme ve hře a nakolik vhodně doplní celkové složení hrdinů. Ovšem vzhledem k tomu, jak pečlivě vývojáři přistupují k vybalancování celkového zážitku, se není třeba ničeho bát.

Zdroj: AllGamesDelta, Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20883442
Amos napsal 11. 10. 2016 v 09.33

Vám nějak vypadla diakritika u slova "háčkování".
Ciwe, si uháčkuju teplej svetr proti zmražování.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 10. 10. 2016 v 13.00

kódu hru > kódu hry

Nahlásit nevhodný obsah