Hitmana si konečně zahrajete i offline

29. listopad 2016 09:30 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

I přes úvodní strach a skepsi se z Hitmana – rozkouskovaného na jednotlivé epizody – stala poměrně solidní hra, která fanoušky série nemůže v zásadě zklamat. Listopadový update navíc konečně přináší i offline profily, takže můžete pokračovat v navyšování vašich zabijáckých skillů i bez internetu.

Offline profily navíc umožní využívat veškeré vaše vybavení, startovní pozice, zbraně a samozřejmě i bonusové obleky a sady výzev. Bez ohledu na to, jak dlouho budete hrát bez připojení k internetu, dojde po následném připojení k synchronizaci všech dat na obou stranách – online i offline – bez nutnosti cokoliv dalšího řešit.

Update pak samozřejmě myslí i na vylepšení hry jako takové, případně odstranění některých problémů. Za zmínku pak stojí trochu úsměvná kauza kolem stahování vašich cílů z balkonů či z oken, pokud jste pod nimi na žebříku. S tímto prvkem hratelnosti je spojen bug, že nikdo nebude za tuto smrt podezřívat Agenta 47, a to i přes to, bude se na něj během akce dívat. Proto bude funkce v prosincovém updatu odstraněna, opravena a zpět se vrátí v lednu.

Pokud máte zájem, můžete se samozřejmě podívat na kompletní výčet změn a určitě se mrkněte na recenzi páté epizody, která od nás obdržela plný počet bodů!

Zdroj: RPS

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20861459
daremes napsal 29. 11. 2016 v 22.06

Meh.

Nahlásit nevhodný obsah

20846931
Lynch napsal 29. 11. 2016 v 16.47

Dobrá zpráva, já stále přemýšlím zda to mám koupit a nebo ne.

Nahlásit nevhodný obsah