Český skladatel Beck vzpomíná na rok 2016

3. leden 2017 17:57 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (1)

Jméno českého hudebního skladatele Jaroslava Becka už patří k velkým pojmům, přinejmenším v oblasti hudby, která doprovází herní trailery i hry jako takové. Beck se navíc za svou prací odstěhoval do Spojených států a je pravděpodobné, že se jeho jméno bude v souvislosti s tou největší herní produkcí objevovat ještě častěji.

Abyste si mohli udělat obrázek o tom, na čem v loňském roce pracoval, můžete se podívat na krátké video přímo od zmiňovaného skladatele, v němž vyzdvihuje ty nejpovedenější kusy. Možná vás to překvapí, ale svou prací se podílel například na perfektních příběhových videích ke hře Overwatch, doprovodu trailerů k remasterům herního Batmana a významnou měrou přidal na atmosféře sekvencím z datadisku Legion pro World of Warcraft.

Na svém kontě má také hudbu k trailerům her jako Battlefield 4, StarCraft II či Star Wars Battlefront a spolupracoval i na ozvučení filmových trailerů včetně Hvězdných válek. Více o jeho práci můžete zjistit z oficiální stránek jeho společnosti Epic Music Productions, kde jsou k poslechu i osobní skladby a další tvorba.

Zdroj: Instagram Jaroslav Beck

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20892068
Marek Selinger napsal 3. 1. 2017 v 19.36

https://www.stream.cz/slavni-neznami/10005865-jaroslav-beck- tvurce-hudby-k-svetoznamym-hernim-trailerum

Nahlásit nevhodný obsah