Oslavte v Overwatch rok ohnivého Kohouta!

24. leden 2017 14:47 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Multiplayerová střílečka Overwatch od Blizzardu, která si momentálně užívá zaslouženou popularitu jak ve světě, tak i u nás v redakci, je známá mimo jiné i tím, že v průběhu různých svátků či událostí pořádá vlastní speciální eventy, v rámci kterých nabízí zvláštní herní režimy a hráči mohou získat nové kostýmy pro postavy, hlášky či graffiti tagy a další tematické bonusy. V Overwatch už jsme oslavili olympiádu, Halloween či Vánoce, nyní je čas na oslavy nového lunárního roku ve znamení Kohouta!

O tom, že si i tato událost vyslouží ve hře zvláštní pozornost, se šušká už nějaký čas. Blizzard sice celou situaci oficiálně potvrdil, detaily si však firma zatím nechává pro sebe. To ale neznamená, že by nemohly na internet uniknout mimo oficiální kanály. Na fórech diskuzního serveru Reddit se nejprve objevila dvojice obrázků s novými skiny, které hrdinové Overwatch budou moci v rámci eventu získat. I přes nepříliš vysokou kvalitu obrázků si můžete o jejich podobě udělat poměrně přesnou představu.

Kromě nich ale také včera unikl i kompletní trailer. Ten se prvně objevil na čínské sociální síti Weibo a podobně jako výše zmíněné obrázky trpěl nízkou kvalitou. Dnes se objevil znovu, tentokrát už vypadá mnohem lépe a naštěstí není v čínštině, ale v mnohem srozumitelnějším jazyce, tedy španělštině. Díky tomu víme, že nový mód, který tentokrát přibude do režimu Brawl, bude variací na klasický boj o vlajku, tentokrát ale s názvem Capture the Rooster, tedy Zajměte kohouta!

Kromě této veselice se můžeme těšit na upravenou podobu mapy Lijiang Tower a spoustu nového obsahu v Loot Boxech, takže pokud toužíte po nových kostýmech a nechce se vám trávit u hry moc času, měli byste pomalu začít žhavit kreditky. Nový event začíná již dnes a poběží do 13. února.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869902
goblincz napsal 25. 1. 2017 v 11.33

Tohle starání se Blizzu o OW se mi fakt líbí. Každou chvíli nějaký event. Jen tak dál.

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 24. 1. 2017 v 21.57

:-D :-D
To rovnou můžete říct, že i jiné hry oslavují Ohnivého kohouta. Třeba ve World of Tanks, když odehrajete 25 bitev za číňany aspoň IV tieru, můžete vyhrát premiový čínský tank VIII tieru.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 24. 1. 2017 v 17.10

blizzard is narokuje prava rip ... muzete se podivat tady http://streamable.com/wqvum

Editováno: 24. 01. 2017 v 17.15

Nahlásit nevhodný obsah