Hitman obdrží další bonusovou epizodu

27. leden 2017 16:14 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Snad jako poděkování za přízeň a podporu hráčů se holohlavý zabiják ověnčený číslem 47 vydá na ještě jednu bonusovou misi, tentokrát do italské Sapienzy, jež byla dějištěm druhé epizody. V pořadí již třetí bonusová mise nese jméno Landslide a její odhalení doprovází již 19. unikátní a časově omezený cíl.

Landslide vyjde posledního ledna u příležitosti vydání fyzických kopií kompletní první sezóny (předobjednávat můžete na Xzone). Tehdy do hry také dorazí navrch také patch, jež zpřístupní novou a ještě náročnější úroveň obtížnosti. Ta kupříkladu přinese úpravy umělé inteligence, větší množství kamer a dokonce i podstatně méně prostoru pro uložení hry.

Takzvaná profesionální úroveň půjde zvolit ve všech misích a ani Landslide nebude výjimkou. Bonusová mise jako taková každopádně nabídne výlet na výroční Festival del Paese, kde se objeví i Marco Abbiati, zkorumpovaný businessman a politik, který se plánuje stát starostou. Tato epizoda bude obsahovat celkově tři mise (pojmenované The Icon, A House Built on Sand a Landslide) a bude zdarma pro všechny majitele kompletního balíku všech epizod. Její trailer můžete zhlédnout níže.

Zdroj: GameSpot, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877004
triple napsal 28. 1. 2017 v 21.54

A vyplati se Hitman na epizody hracum v pomeru obsah x penize?

Editováno: 28. 01. 2017 v 21.55

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 27. 1. 2017 v 18.58

mám s touhle bonusovou misí jediný problém, ukazuje prostředníček všem, kdo si podstivě kupoval každou misi extra

Nahlásit nevhodný obsah