CGI trailer Surge odhaluje datum vydání

17. březen 2017 14:24 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Frankfurtský vývojářský tým Deck13 si pro fanoušky hardcore RPG akcí na dnešek nachystal CGI trailer chystané akce The Surge. V té se postavíte nebezpečným robotickým i lidským nepřátelům v neutěšeném světě dystopické budoucnosti.

Předešlé video dostupné na YouTubovém kanále hry představilo hlavního hrdinu a instalaci jeho exoskeletu, dnes se můžete podívat na jeho premiérové krůčky futuristickým prostředím hry. Záběry ze hry sice očekávat momentálně nelze (pro ty můžete zabrouzdat do naší předešlé aktuality), nasát atmosféru hry však z videa určitě možné je.

Titul přinese vyprávění o chlapíkovi jménem Warren, který se v minulosti přidal ke společnosti bojující se změnami klimatu, bohužel však došlo k potencionálně větší katastrofě a moderními technologiemi hýřící korporace Creo se zhroutila. Po výpadku vědomí se tedy Warren probere v sídle společnosti a záhy zjišťuje, že zde na přátele pravděpodobně jen tak nenarazí – umělá inteligence, roboti i dělníci, ti všichni se k Warrenovi otáčí zády a bez skrupulí na něj útočí.

A vy jim to budete ještě rádi vracet – unikátní systém lootu a RPG prvků hry je totiž postaven na tom, že svá vylepšení a nové zbraně získáte od padlých nepřátel, a to například i za cenu odříznutí některé z nepotřebných končetin protivníka.

Po předchozím poněkud vágnějším naznačení data vydání se dnes navíc dozvídáme, že to další hardcore RPG od tvůrců povedené fantasy Lords of the Fallen vyjde již 16. května, a to na PC, Xbox One a na PS4. Předobjednat si pak tento titul můžete například na Xzone.

Zdroj: DualShockers, Eurogamer.net, tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 20. 3. 2017 v 09.45

To sou ty rádoby Dark Souls ? Jak to nedělaj Japonci, tak stojí souboje za vyližkoště viz. Lords of the Fallen. Tak nějak mám pocit, že tahle hra už vyšla, ale to je proto, že od sebe nerozeznám tvorbu Deck13 a The spiders.

Editováno: 20. 03. 2017 v 09.47

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 19. 3. 2017 v 15.19

Lords of Fallen bylo hodně dobrý, od tohohle čekám zase něco podobnýho. Těším se ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20876342
prof. Qwertius napsal 17. 3. 2017 v 15.44

Těším se, mám totiž rád technické bojovky jako DS či Batman, kde je systém bohatý, perfektně vyladěný a záleží jen na hráči, kam až se vypracuje ve svých vlastních schopnostech (nemluvím o výbavě a atributech postavičky). Jestli to dopadne tak dobře, jako obě zmíněné značky, bude to lahůdka.

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 17. 3. 2017 v 14.35

Já ti nevim Karle... Nějak mě to pořád neoslovilo. Bohužel stejně to mám i s předchůdcem Lords of the Fallen. Takže The Surge asi opět přejdu...

Nahlásit nevhodný obsah