Counter-Strike nás vezme do Benátek

20. březen 2017 10:39 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Vývojáři představili na blogu Counter-Strike: Global Offensive novou mapu pro CS:GO, která hráče vezme do středu italské historické metropole. Jak už název Canals napovídá, vydáme se Benátek.

Dvě důležité turistické atrakce jsou v ohrožení. Zastavit mezinárodní teroristickou skupinu známou jako Phoenix může jen SEAL Team 6. Autoři vypichují, že každá oblast má svůj vlastní styl a architekturu díky tomu, že je mapa založená na skutečném prostředí. Zatímco oblast CT je otevřenější, teroristé se zprvu pohybují v menších roztříštěných lokacích, které poskytují různorodé přístupová trasy k místům, kde mají položit bombu.

Každý cíl je přitom unikátní a vyžaduje odlišný přístup i taktiku. První místo se nachází v rajónu CT a upotřebíte tu kouřové granáty a pušky, zatímco druhý cíl se nachází v interiéru, kde přijdou ke slovu spíše brokovnice a samopaly. Pod oblastí B se přitom nachází kanál, který umožňuje nenápadný přístup k cíli v zóně A.

I když je mapa založená na skutečných Benátkách, slibují vývojáři, že je záměrně velmi čistá a přehledná, aby měli hráči vždy perfektní přehled o ostatních. Mnoho modulárních modelů mohou také snadno využít autoři komunitních map ve svých výtvorech.

Vývojáři už se podle vlastních slov těší, jak fanoušci novou mapu přijmou. A slibují, že stejně jako v minulosti ocení zpětnou vazbu od hráčů, na jejímž základě mohou v budoucnu novinku dále vylepšovat.

Společně s novou mapu se dočkal vylepšení i model Phoenix Terrorist podobě jako nedávno SAS Counter-Terrorist. Zmínky o Canals se poprvé objevily už v loňském roce, kdy se začalo o nové mapě spekulovat.

Zdroj: oficiální blog, Shacknews, PC Gamer, VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20818484
udh napsal 20. 3. 2017 v 14.47

Mě přijde v pohodě až na ten B plant :) ,příjemná změna...

Nahlásit nevhodný obsah

20900709
herlz napsal 20. 3. 2017 v 12.00

Ta mapa je tam už od pátku a pro mě naprosto nehratelná. Soupeři se zakempili u jednoho průchodu a asi třikrát za sebou jsem to dostal v prvních 10 s.Něco kol jsem odehrál, ale pak jsem to musel vypnout, to se nedalo.

Nahlásit nevhodný obsah