Lego City Undercover vychází už příští pátek

29. březen 2017 17:14 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Lego City Undercover je všeobecně kladně přijímaný titul, který ale díky tomu, že vyšel exkluzivně na Wii U, prosvištěl veřejností téměř bez povšimnutí. Letos se agent Chase vrací zpět, tentokrát ve verzi pro Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra vychází už příští pátek. Při této příležitosti vychází i nový trailer.

Tentokrát na to nebude Chase McCain sám. Vývojáři už v minulosti přislíbili kooperační režim s podporou split-screenu. Po nemastném neslaném Lego Worlds možná právě Undercover nabízí vyžití, ve které jste doufali, neboť se jedná o městskou akci, která leccos čerpá z legendární série GTA.

Stejně jako v „kopírované“ předloze na vás čeká široký vozový park, a to ať se budete přepravovat po zemi, na vodě nebo ve vzduchu. Trailer slibuje přes sto typů jednotlivých dopravních prostředků.

Ani ne měsíc po Lego Worlds přichází další hra, kterou především Switch potřebuje jako sůl. Na druhou stranu, Undercover by mělo zajímat i další hráče, neboť například na agregátu Metacritic hra dosahuje osmdesáti procent, a z naší recenze Wii U verze si odnesla plný počet bodů.

Lego City Undercover vychází v Evropě 7. dubna. 

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!