Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Série Dead Space je Xbox One kompatibilní

1. květen 2017 14:31 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Microsoft opětovně rozšiřuje seznam zpětné kompatibility a hráči s Xbox One tak nově mohou zazářit i v řadě dalších titulů z předešlé iterace této konzole. Přitom se rozhodně nejedná o žádné béčkové tituly a nabídka opět jednou může zaujmout větší množství hráčů.

Čtveřici loveckých titulů ze série Cabela (Hunting Expeditions, Dangerous Hunts 2013, Alaskan Adventures a Survival: Shadows of Katmai) doplňuje druhý i třetí díl povedené hororové série Dead Space z produkce Electronic Arts. První díl je na tom stejném místě k dispozici ji delší dobu a Xbox One tedy aktuálně nabízí již kompletní sérii.

Opět samozřejmě platí, že kdo tyto tituly vlastní v digitální verzi, tomu se automaticky objeví v knihovně dostupných her pro Xbox One a může si je rovnou stáhnout. Majitelům fyzických kopií bude stačit použít médium a aktivace i stažení budou spuštěny automaticky, pro hraní je však zapotřebí mít médium se hrou stále v mechanice. V cloudu uložené pozice se přitom také opětovně přenesou a zpřístupní. Kompletní seznam zpětně kompatibilních her pak máte k dispozici na této adrese.

Zdroj: GameSpot, Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!