Overwatch slaví výročí, chystá se free víkend

18. květen 2017 10:32 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

I když Overwatch boduje všude, kam přijde (včetně naší Invaze) zdaleka jej nemusel okusit každý. Vzhledem k tomu, že se kvapem blíží první výročí (24. května), Blizzard si pro všechny – jak pro majitele hry, i pro ty, kteří Overwatch nemají – připravil překvapení.

Možná, že se v některých očích rozhodnutí připravit free víkend jeví spíše jako marketingový tah s cílem nalákat nové hráče, než že by se mělo jednat o nějaký dárek, ale i když je to bezesporu pravda, těžíme z toho my, hráči.

Trial se na všech platformách uskuteční mezi 26. a 30. květnem. Příští pátek se do služby budete moci přihlásit ve 20 hodin středoevropského času, hra vám poté uzamkne přístup až v úterý v ranních hodinách. Pokud jste ještě školou povinní nebo pokud stáváte do práce později, do 9 hodin ještě pár her určitě zvládnete.

Volný víkend se týká všech třech platforem, na kterých je hra dostupná, tedy jak PC, tak PS4 a Xboxu One. U konzolových verzí je ale nutností předplatné PlayStation Plus a Xbox Live Gold.

Těšit se můžete na všech 24 hrdinů a 14 map a na všechny herní módy. Samozřejmostí je možnost levelovat, získávat loot boxy a odemykat si různé další složky hry. Jak už v těchto případech bývá obvyklé, veškerý nasbíraný postup vám bude po zakoupení hry automaticky ponechán.

Vedle bonusů pro nehráče Overwatche si Blizzard přichystal i novinky pro hráče. Od 23. května až do 12. června se totiž bude konat Anniversary event – co bude jeho součástí, vývojáři zatím nesdělili. Od 23. se také začne prodávat Overwatch Game of the Year edice, jejíž součástí bude 10 loot boxů, Tracer pro Heroes of the Storm, hrdinské skiny, mazlíček Baby Winston k užití ve World of Warcraft a mnoho dalšího. Tato edice z obchodů vytlačí standardní Origins edici, která už některé z bonusů obsahovala. Pokud byste nevěděli, kde jí ještě pořídit, můžete využít služeb obchodu Xzone.cz.

Níže se může podívat na výroční děkovné video přímo od Blizzardu.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 18. 5. 2017 v 16.48

LojZza: kdo rika ze je ocelotr evropan

Nahlásit nevhodný obsah

20842214
LojZza napsal 18. 5. 2017 v 16.05

Ocelotr2.0: Co by americani delali na EU serverech?

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 18. 5. 2017 v 14.51

Takže pokud někdo chcete, aby vám třináctiletý transvestitní američan vysokým pisklavým hlasem vynadal do buzen a probudil ve vás touhu zafinancovat novýho Usáma Bin Ládina, tak se přihlašte :)

Editováno: 18. 05. 2017 v 14.51

Nahlásit nevhodný obsah