Betatest Destiny 2 proběhne v létě

13. červen 2017 11:15 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Vedle příběhového traileru Destiny 2, lehkého posunu data vydání konzolových verzí a oznámení data vydání PC verze se rovněž dozvídáme i to, kdy si tuto akci budeme moci vyzkoušet v rámci plánované betaverze.

Brány betatestu se pro předobjednávající hráče otevřou 18. července v odpoledních hodinách na PS4 a o den později i na Xbox One. Všichni ostatní se do bety budou moci dostat 21. července a na obou platformách beta potrvá až do 23. července. Na PC se pak betaverze slibuje zpřístupnit během druhé půlky srpna s tím, že konkrétní data ještě Bungie teprve upřesní.

Co ale víme díky přiloženému traileru již nyní je to, čím se hra blýskne na PlayStationu 4 a na jaké exkluzivity (z hlediska času a s minimální trvanlivostí do podzimu) se mohou hráči na této platformě těšit.

Na PS4 hra tedy nabídne jednu exkluzivní a do evropských kulis zasazenou mapu, na níž se lze pustit do kooperativního striku, jednu mapu určenou pro PvP režim hry, výbavu pro třídy Titan, Warlock a Hunter, jednu speciální loď a exotickou pušku s proměnlivým typem střelby.

Zdroj: GameSpot, VideoGamer.com, Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20867147
duufus76 napsal 13. 6. 2017 v 21.50

velmi by som chcel verit, ze toto bude ta hra na ktoru cakam, ale neviete ci Bungie nema rovnake plany ako s povodnym Destiny (plna cena hry, season pass + po roku Taken king)?

Nahlásit nevhodný obsah