Nový hrdina Overwatch oficiálně potvrzen

7. červenec 2017 06:58 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (0)

Multiplayerová kompetitivní střílečka od Blizzardu se od svého vydání dočkala příchodu již několika nových postav. Ana s originálním způsobem léčivé podpory týmu, hackerka Sombra či masivní tank Orisa rozšířily žebříček hratelných hrdinů, ve vzduchu se ale už dlouho vznáší další jméno – Doomfist. A jeho příchod byl nyní po řadě náznaků a lákání oficiálně potvrzen.

Jeho profil na oficiálních stránkách hry jej popisuje jako útočného hrdinu, jehož kybernetická vylepšení mu poskytují vysokou pohyblivost. Díky tomu je ideálním adeptem na boj v první linii. Kromě své zbraně na dálku jménem Hand Cannon bude mít Doomfist k dispozici také schopnost udeřit do země a vyhodit tím nepřátele z rovnováhy, nebo působit masivní poškození dovedností s všeříkajícím názvem Rocket Punch. No a pokud uvidíte větší skupinku nepřátel u sebe, můžete je všechny vyřídit díky Meteor Striku, při němž se hrdina vrhne do vzduchu a následně drtivě dopadne k zemi.

Nový hrdina je již nyní k dispozici na PTR serverech Overwatch, bohužel tedy jen pro hráče na PC. Zatím není jasné, kdy se Doomfist dostane do ostrého provozu a objeví se i na konzolích. Možná si vzpomenete, že o roli dabéra Doomfista se v minulosti ucházel herec Terry Crews. Ačkoli fanoušci jeho zájem podpořili, Blizzard potvrdil, že Crews nakonec roli nedostal. O Doomfistův hlas se stará divadelní a filmový herec a režisér Sahr Ngaujah.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!