Třetí DLC pro Mafii 3 klepe na dveře

12. červenec 2017 11:56 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Singleplayerový rozšiřující balíček Sign of the Times postaví před protagonistu Lincolna Claye novou výzvu. Ostrý ranař se dostane do křížku s nebezpečným kultem Ensanglante, rozkládajícím město New Bordeaux zevnitř. A to už za dva týdny, boj vypukne 25. července.

Sekta okupující Sammyho bar pomocí drog mění nebohé občany města na vraždící maniaky a jedině Lincoln dokáže chaosu zabránit a navrátit zruinovanému beru jeho někdejší lesk a slávu. Využije k tomu i novinky jako jsou vrhací nože, případně dostane do vínku nové schopnosti, například střelbu se zpomalením času. Po stránce příběhu má být DLC temným, psychologickým thrillerem, ubírajícím se mírně odlišným směrem než bylo zatím u třetí Mafie zvykem.

“Rozhodně provází tuto část Lincolnova příběhu jiné pocity. Je mnohem osobnější, jsou tu chvíle, kdy uslyšíte Lincolna jak během hledání stop trpí samomluvou. A co je důležitější, nemá situaci úplně pod kontrolou, a přijdou i chvíle, kdy ani netuší co je reálné a co ne. Narozdíl od války kterou vede s rodinou Marcano nemá žádnou pevnou půdu pod nohama. Netuší kdo jsou Enselglante a co je jejich cílem. Skládá si všechny části skládačky dohromady stejně jako hráč,” popisuje odlišnou atmosféru příběhu Bill Harms, hlava týmu zodpovědného za příběh.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 12. 7. 2017 v 16.28

Co to ? Dveře nikdo neotvírá, zarůstají pavučinami, a místnost ve které se nacházejí se plní temnotou.

Kingdom Come ukáže jestli je Vávra vývojář nebo mluvka. Pc hráči můžou být nadržení z MAFIE 1 no pro mne to byla sračka v 1024x768, MAX PAyNE bez bullet time. Hovno hovno quicktime/quickload srágora S NEJNUDNĚJŠÍMA AUTAMA. aSI TAKHLE J8 HR8L gtaiii na PS2 a vy3la Mafie. Mohlo m2 to okouzlit. Asi ne.

Nahlásit nevhodný obsah