WRC 7 se ukazuje na dlouhé trati v Mexiku

12. červenec 2017 12:09 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

WRC se před dvěma lety dostalo z područí italských řemeslníků z Milána a konečně se série opět může těšit na stoprocentní péči. Už loňský díl – WRC 6 – ukázal, že ve Francii sice nedělají ty nejrychlejší sporťáky (Bugatti je výjimka potvrzující pravidlo), za to tam alespoň trochu rozumí rally závodům. Přeci jen se na šotolinách častěji prohání Citroën nebo Peugeot, než nějaká italská herka. No řekněte, viděli jste tam někdy nějaký Fiat?!

Na WRC 6 totiž pracovalo studio Kylotonn, a i když mělo co zlepšovat, stále se jednalo o velice slušné závody. Na letošním ročníku, tedy na WRC 7, nepracuje nikdo jiný než vývojáři z Paříže. A vezmeme-li v úvahu ten posun, který série zaznamenala mezi pátým a šestým číslovaným dílem, můžeme se se sedmičkou v názvu těžit na ještě lepší a větší porci zábavného závodění.

Nové video ukazuje hru v akci, konkrétně Citroën C3 WRC na mexické Rally Guanajuato, konkrétně na maratonské erzetě El Chocolate. Mexiko je obzvláště nebezpečné kvůli všudypřítomnému zvířenému prachu a balvanům rozesetým podél trati. Radost by vám neudělaly ani vysoké srázy, které pro vaše auto znamenají konečnou.

Na hře je opět viditelný grafický posun. Teď už jen zbývá doladit fyziku vozidel, kterou nelze ze záběrů soudit, nechat split-screen a počkat do podzimu, kdy sedmička vyjde. Soudě podle předchozího ročníku se dočkáme opět někdy v říjnu. Snad si ale v záplavě závodních her někdo na WRC vzpomene...

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838251
hell.power napsal 12. 7. 2017 v 14.39

No nevím.WRC6 bylo aspon z mého pohledu nenastavitelný.Zlatej DIRT Rally.Koupil jsem ho a udělal chybu.Tohle už kupovat nebudu.Nejdříve zkusím a potom uvidím.Co se týká délky rz,jo bylo by dobrý udělat nějaký ty dlouhý,ono když je to jen v časovém rozmezí 3-6 minut tak je to málo.Ale po pravdě,nedělám si moc velkou iluzi o úspěšnosti této série.Ani po měsíci ježdění WRC6 jsem se na MP nedostal,nebylo s kým jezdit.Nejlepší v uvozovkách baly asi WRC4

Nahlásit nevhodný obsah