Pátek 13. dorazí i do kamenných obchodů

3. srpen 2017 12:58 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Vydavatelství Gun Media se pochlubilo, že násilím protkaná multiplayerová akce Friday the 13th: The Game dokázala od svého květnového vydání oslovit již téměř dva miliony zákazníků. A to navzdory tomu, že dodatečně slíbená příběhová kampaň se stále ještě odkládá. Připomínáme ale, že ta je samozřejmě stále v plánu a do hry přeci jen dorazí.

Celkově dokázali tvůrci prodat na 1,8 milionů kopií hry, a to dokonce i navzdory faktu, že launch hry provázely určité porodní bolesti. Asymetrický multiplayer tedy zřejmě táhne a v kombinaci se známou filmovou licencí navíc dokázal oslovit značné množství hráčů i tváří v tvář tvrdé konkurenci, jež na poli on-line akcí nepochybně panuje.

Výše zmíněnou metou přitom hra ani její tvůrci ještě rozhodně nekončí a kromě příběhové kampaně si vydavatel na další potencionální fanoušky chystá překvapení další – vydání fyzických kopií hry. Ty do kamenných obchodů dorazí ve verzích pro konzole a s exkluzivním obsahem navíc ještě tento říjen, a to takže zcela stylově v pátek 13. K tomu tvůrci vypouští do světa nový trailer a avizují rovněž plánovanou cenu hry. Ta bude stanovena na 40 dolarů, tedy v přepočtu necelých tisíc korun.

Zdroj: www.GameInformer.com, Eurogamer.net, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874931
SpeedyRedy napsal 3. 8. 2017 v 20.24

Mitsurugi: no při dnešních technologiích by byla sranda, kdybychom se mohli vyválet v bahně a poté pokud bychom moc neběhali (abychom se nezpotili), byli pro Predátora neviditelní, Predátor by viděl těmi svými tepelnými bojovými pohledy pouze z FPS a ve hře by něchyběli hrdinové typu, Arnie, Carl Weathers, a dašlí z prvního filmu, případně i z druhého Danny Glover, z arén pak třeba metro, jungle s vodopádem, základna povstalců, mrakodrap atp. Fakt tenhle herní styl z Pátku třináctého by hře sedl jak poklop na hrnec. Snad bude hra natolik úspěšná, že se tohoto tématu chopí i jiní tvůrci. Nicméně v Pátku by to chtělo nový kemp a určitě i nějaký, který by se generoval tak aby hra nebyla po čase tak stereotypní. Já bych tam bral i přístavní skladiště z New Yorku či vesmírnou loď z Jasona X, jako vtip, samozřejmě i s tím Jasonem X, i s tím robotickým XD

Editováno: 3. 08. 2017 v 20.24

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 3. 8. 2017 v 15.08

SpeedyRedy: Predátor by byl hrozně super. Pamatuju si, jaká sranda bylo, když jsme hráli AvP2 a ten režim, kde jeden hraje za predátora o ostatní za mariňáky.

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 3. 8. 2017 v 14.33

Tahle hra je naprostá pecka, mohli byste dát tady na hrej.cz Let´s play video kluci :-)
Škoda jen, že ve hře chybí více klikaté interiéry, tak aby bylo kam schovat, také více temných míst, aby bylo cítit více napětí, určitě by to chtělo sklepení kde by byl pohyb omezen třeba částečným zatopením a s tím souvisí právě to počasí, ve hře by to chtělo bouřku, pořádné blesky a silný liják.
Škoda že takhle neudělají i prvního Terminátora, jeden by hrál za Arnolda jako T800 model M101, druhý za Sarah, zbytek by byl tým policistů i lékaře z filmu, včetně toho tria, které Arnold coby Terminátor hned na začátku rozsupoval. Jinak co se týče herní náplně, tak cílem hry by bylo zabít Sarah v daném časovém úseku, pokud by to Terminátor dokázal, hra by končila, takže Sarah by musela jen prchat a schovávat se. Pokud by zabili její ochránce, jeden z nich by se stal Kyle Reese tak jako v Pátku třináctého Tommy Jarvis, a mohl by Terminátora zastavit, ve spolupráci samozřejmě. No na výběr by mohli být tři verze Arnieho z prvního filmu dle oděvu včetně kostry, co se týče lokalit, tak policejní stanice, Cyberdyne fabrika, garáže kde by se jezdilo auty a také jedna, nebo dvě arény v postapokalyptické budoucnosti. Takto by mohli také udělat i Predátora, prostě tento žánr není okoukaný a jak je vidět, baví a na hráčích funguje. Takže teď už ten disk a hlavně single player s Jasonem a jeho vyvraždováním :-)

Editováno: 3. 08. 2017 v 14.36

Nahlásit nevhodný obsah