Klasický deathmatch míří do Overwatche

11. srpen 2017 10:40 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Na testovací servery on-line FPS Overwatch aktuálně dorazila nová aktualizace, díky níž mohou hráči na PC vyzkoušet premiéru klasického deathmatche. Oznámení přichází skrze oficiální web hry, kde se mimo jiné nachází také obsáhlý soubor otázek a odpovědí týkajících se všech novinek hry.

Ty mají aktuálně podobu zejména běžného deatmatche a režimu team deatmatch. V klasickém DM se proti sobě postaví osm hráčů a hraje se do té doby, než někdo dosáhne na 20 bodů. Body lze ale i ztrácet, a to například vlivem pádu z útesu či za pomocí jiné podobné nešikovnosti.

Team DM pak nabízí to samé akorát s tím rozdílem, že hráči mezi sebou soupeří v rámci čtyřčlenných družstev a potřebují celkem získat 30 bodů. Pokud ale budou hráči znovuoživeni ještě před běžným respawnem, tak za jejich předchozí zmrzačení soupeř bod neobdrží.

Oba režimy bude možné hrát na řadě již známých map, u některých pak došlo k mírným úpravám v návrhu. K tomu tvůrci navrch přidali jednu zcela novou mapu – Château Guillard. To je prostředí zasazené na francouzský venkov, jehož příběhové pozadí vám již může blíže přiblížit přiložené video blíže představující všechny zásadní novinky tohoto patche.

Zmíněný web pak samozřejmě nabízí i celkem obsáhlý výčet dalších úprav a změn, které již čekají na hráče testovacích serverech. Ty jsou však dostupné pouze v PC verzi. Zároveň vývojáři připomínají to, že postup získaný a odehraný na tomto typu serverů se následně nepřenáší do ostré verze hry.

Zdroj: Polygon, www.GameInformer.com, tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880185
rezz3t napsal 11. 8. 2017 v 18.06

:D to bude asi hodne nudny

Nahlásit nevhodný obsah

15476429
Predator5552 napsal 11. 8. 2017 v 17.06

Spíš bych uvítal všechny hrdiny v tréninku a v zápasech kratší čas do začátku hry.

Nahlásit nevhodný obsah

20884991
Lex_ napsal 11. 8. 2017 v 15.23

No konečně Deathmatch! Ten chtěli lidi už dávno a trvá jim to přez 2 roky uff

Nahlásit nevhodný obsah