Představujeme další DLC pro Armu 3

11. srpen 2017 11:53 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Nové video z plánovaného přídavku pro třetí Armu poukazuje na to, kterak by se všechny ozbrojené konflikty měly řídit určitými pravidly. A dnes a v případě moderního boje podpořeného nejnovějšími technologiemi to platí obzvláště.

Konkrétně mezi taková ustálená pravidla spadá nutnost útočit pouze na bojovníky, vyhýbat se civilním ztrátám, ctít symboly značící ochranu a předcházet zbytečným vedlejším škodám. To vše spadá to takzvaných Laws of War, což je ostatně i podtitul tohoto dalšího chystaného přídavku.

Zmíněné video láká na přidání novinek v podobě humanitární frakce jménem International Development & Aid Project (IDAP) a ke ctění zásad označených International Humanitarian Law (IHL).

S novou frakcí je spojená menší kampaň jménem Remnants of War, v níž se hráči vtělí do role specialisty na výbušniny, jehož úkolem byla a je deaktivace nevybuchlých min. Nathan MacDade je v novém příběhu hry zpovídán investigativním žurnalistou a zpětně vypovídá o tom, co všechno se dělo v městečku jménem Oreokastro.

Spolu s tím do hry míří také nové prvky výbavy, mezi něž patří kupříkladu multifunkční dodávka patřící zmíněné frakci i speciální dron určený pro deaktivaci min. Přídavek pak rovněž přinese řadu menších předmětů, a to nejen kosmetického rázu. Mnoho z nich přitom bude součástí doprovodné aktualizace a dorazí tedy do hry zcela zdarma i hráčům ostatním.

Za zmínku pak rovněž stojí to, že část výdělků z tohoto přídavku zamíří na podporu Mezinárodního Červeného kříže. Dostupné by pak toto DLC mělo být již začátkem září.

Zdroj: Tisková zpráva, Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 11. 8. 2017 v 17.04

Proto mam Bohemku rad. Jejich kampane jsou dycky necim zajimavy a novy. Viz. PMC nebo treba Ceska armada (uz tam se pomahalo pri povodnich nebo hledali uprchlici v noci se psem )

Nahlásit nevhodný obsah