Launch trailer Sudden Strike zve do bitvy

12. srpen 2017 11:27 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Právě včera dorazil na počítače (Mac, Windows i Linux) i na PlayStation čtvrtý díl tuhé realtimové strategie Sudden Strike a u této příležitosti se aktuálně můžete podívat na čerstvý launch trailer.

Ten láká do bitevní vřavy a na bojiště druhé světové války a k tomu slibuje jak jinak než variabilní hratelnost postavenou na schopnostech konkrétního hráče. To v praxi znamená celkem standardní prvek strategií ten, že k vítězství nevede jediná správná cesta.

Vedle toho se pak každopádně dočkáme co možná nejkrásnější hry, což v traileru dokládají propracované atmosférické efekty dynamického počasí, rozbouřené moře, destrukce prostředí i propracované částicové efekty.

V případě PC verze autoři navíc aktivně podporují tvorbu modifikací a nic tak nebude šikovnějším zástupcům komunity bránit v tom, aby si tento titul přetvářeli k obrazu svému. Chybět v tomto případě nesmí ani integrace se službou Steam Workshop, kde budou moci hráči sdílet klidně i celé scénáře kampaně.

V případě zájmu pak můžete zavítat na Xzone, kde je aktuálně k mání kusově omezená Day One edice hry, a to jak pro PC, tak i pro PlayStation 4.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20835570
UnreAll napsal 13. 8. 2017 v 09.56

Ako ľudia poznamenávali, že radšej počkajú na vyladený Sudden Strike, než sa hrnúť do rozbitého Blitzkrieg, tak ja si počkám na lepšiu cenu a doriešenie problémov tuto Suddenu, pretože na toto obdobie mám druhej svetovej viac než dosť. Rozhodne sa ale teším, keď dostanem chuť znovu.

PS: Neviem už kto to bol, ale ten Blitzkrieg som dohral úplne bez problémov aj za spojencov. Žiadny save sa mi nezmazal a väčšinu technických závad (obzvlášť to padanie serveru) boli v nedávnom patchi vyriešené.

Nahlásit nevhodný obsah

20897977
neko10 napsal 12. 8. 2017 v 11.52

raději počkam na sniženou cenu než za plnou

Nahlásit nevhodný obsah