Valve oznámili nové hrdiny pro Dotu 2

12. srpen 2017 17:11 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Kromě oznámení karetní hry doplňující univerzum druhé Doty (a kterou fanoušci s příliš velkým nadšením nepřijali) tým Valve v rámci letošního ročníku turnaje The International oznámil ještě dva nové hrdiny, kteří doplní řady zápasníků.

Ani jeden z hrdinů zatím nemá jméno a stejně tak o nich zatím ani nemáme žádné bližší informace, dostává se k nám však atraktivní CGI video, které je má alespoň trochu představit a ze kterého přeci jen něco o jejich stylech boje vyčíst lze.

Prvním hrdinou je tedy přerostlá kočkovitá šelma, mezi jejíž silné stránky zřejmě patří rychlost i hbitost a která se rovněž blýskne roztomilým francouzským přízvukem. Druhá postava je ženského rodu, na nebezpečnosti jí to ale pochopitelně nijak neubírá a ke konci videa můžeme spatřit to, že v bojích by jí mohla pomáhat jakási drobná vycvičená potvůrka.

Oba hrdinové by pak s největší pravděpodobností měli dorazit v rámci plánované aktualizace jménem Dueling Fates, ani o té však nic bližšího zatím stále ještě nevíme.

Zdroj: VG247, IGN, Compete

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20896522
RomiDush napsal 14. 8. 2017 v 08.28

Hm... tak tohle mě nikdy nebralo. Ano, má to svojí základnu fandů (a to sakra velkou), ale tenhle styl her mi vždycky přišel neuvěřitelně nepřehledný a zmatený a nikdy mě za srdce nevzal. Jsem radši vlk samotář pro singlplayer.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 13. 8. 2017 v 19.45

myslim ze to neni kockovita selma ale nejakej pasovec nebo tak neco :D

Nahlásit nevhodný obsah