Manažer BioWare by rád vyvíjel další ME

21. srpen 2017 11:39 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Zatím to vypadá, že by série Mass Effect po nepříliš nadšeně přijatém posledním díle mohla dojít do slepé uličky, nicméně i tak se naleznou hlasy vypovídající o tom, že by Andromeda nemusela být tím posledním slovem, které tato sága na poli her vyřkla. Aktuálně se pak o tuto zprávu postaral generální manažer týmu BioWare, Casey Hudson.

Ten se nedávno do týmu BioWare opět navrátil a v souvislosti se sérií Mass Effect nově v reakci fanouškovi na Twitteru odpověděl ve smyslu tom, že on sám by se k sérii v budoucnu určitě rádi vrátil. A zrovna Hudson by v týmu slovo mít mohl, nicméně toto pochopitelně nelze brát ještě jako jakoukoli konkrétnější formu náznaku či oznámení.

V minulosti jsme přitom ale již byli podobných komentářů svědky a tehdy se ukázaly být pravdivé a stejně tak bychom mohli mít v čerstvé paměti i to, že v BioWare myslet dopředu rozhodně umí. Nedávno jsme totiž psali kupříkladu o tom, že minimálně v případě série Dragon Age tým vždy myslel alespoň na dvě volitelná pokračování odpředu, zda tomu tak je i v případě Andromedy, to je pochopitelně otázkou.

Jak to dopadne, to tedy ukáže až čas, nyní si jen můžeme připomenout prostý fakt ten, že singleplayerová složka hry se již nedočká žádných dalších aktualizací ani jakýchkoli jiných forem přídavku. Multiplayer hry však bude dostávat péči i nadále a spolu s ním slibují BioWare rovněž pokračování příběhu ve formě knih či komiksů.

Zdroj: DualShockers, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
marosho napsal 21. 8. 2017 v 18.40

Tak jako více už to po_rat nemůžou, tak proč ne .

Editováno: 21. 08. 2017 v 18.40

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 21. 8. 2017 v 13.29

Ať další díl MS nevypadá jako Disney Infinity. Děkuji. A proč má kapitán na obrázku nastřelený vlasy jako Donald Trump ? WTF ?

Editováno: 21. 08. 2017 v 13.31

Nahlásit nevhodný obsah