Do Wildlands již míří PvP režim

14. září 2017 09:32 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

On-line akce Ghost Recon Wildlands je založená zejména na kooperativním hraní, tvůrčí tým Ubisoft Paris však slíbil dodat kompetitivní režim již před samotným vydáním hry, dosud a už od března letošního roku však ve hře chybí. To se však již brzy změní.

Francouzský vydavatel totiž slibuje brzký start otevřené betaverze, jež bude probíhat od 21. do 25. září na všech platformách naráz. Za zmínku přitom rozhodně stojí fakt, že betaverze bude dostupná i těm hráčům, kteří základní titul Ghost Recon Wildlands ani nevlastní.

Kompetitivní režim Ghost War se dnes navrch prezentuje dvojicí nových trailerů a k těm tvůrci přinášejí příslib toho, že taktické prvky základní hry budou pro vítězství důležité i v tomto případě. Na výběr přitom bude hned na dvanáct odlišných bojovníků.

Ti budou rozděleni do celkově tří tříd (assault, support a marksman), samotná beta však přinese prozatím jen polovinu postav. S těmi přitom půjde řádit na pěti z osmi při startu plánovaných map.

V základu betaverze nadále nabídne souboje dvou čtyřčlenných týmů s tím, že smrt znamená pro dané kolo konečnou a celkově se bude hrát na nejlepší ze tří zápasů. Pro bližší informace můžete zavítat ještě na blog Ubisoftu, ujít už si ale určitě nenechte přiložené trailery, jež mimo jiné představují některé z hratelných tříd.

Plná verze režimu Ghost War do hry dorazí následně ve formě bezplatné aktualizace tak, jak bylo původně slibováno.

Zdroj: DualShockers, Kotaku, UbiBlog, Shacknews

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 14. 9. 2017 v 15.36

No za mě každopádně dobrý :)

Nahlásit nevhodný obsah

20911517
Pavel1893 napsal 14. 9. 2017 v 12.01

Lahva: Dovolím si nesouhlasit,tu hru,si myslím,že hraje pořád dost lidí,ikdyž určitě né tolik,kolik na začátku.Trochu mi to připomíná postupy jak v The Division,na začátku hodně hráčů,pak celkem propad,ale po přidání nových ať už placených,či volných dlc tu hru i po více jak roce hraje stále hodně lidí,aspoň co se PS4 týka,na ní to hraju a není problém.Na tohle dlc jsem celkem zvědavý,protože hrát pvp v ták skvěle udělaném světě může být fajn.Já jen trochu doufal,že přidají mod Battle royal zrovna sem.

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 14. 9. 2017 v 09.40

S křížkem po funuse. Škoda.

Nahlásit nevhodný obsah