Sledujte launch trailer The Evil Within 2

11. říjen 2017 16:39 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Pozítří dorazí na konzole i na PC dlouho očekávaný horor The Evil Within 2, který se aktuálně prezentuje launch trailerem a ten zcela pochopitelně odhaluje ten nejšílenější možný psychologický horor a procházku temnými zákoutími mysli hlavního hrdiny hry.

Sebastian Castellanos se bude muset vydat do alternativního světa Stem, který je prorostlý nočními můrami, obrovskými monstry i nápaditými vůdčími zápornými postavami. Všechny přitom spojují jediné ambice – zničit hlavního hrdinu a získat jeho dceru. Ta je přitom v případě pokračování tou hlavní motivací pro návštěvu tohoto neutěšeného místa.

Problém ovšem tkví právě v tom, že v The Evil Within 2 není nic černobílé a hlavně nikdy nelze věřit vlastním očím. A pak je tu také pochopitelně fakt ten, že nebezpečí číhá doslova na každém kroku. Pokud tedy budou chtít hráči v roli zkušeného detektiva uspět a získat svoji ztracenou dceru nazpět, tak budou muset překonat řadu nebezpečných překážek.

Vstupenku do tajemného univerza hry si přitom můžete předobjednat například na Xzone, kde budete moci nalézt i oficiálního průvodce hrou.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876347
Cimba4 napsal 11. 10. 2017 v 17.10

Kdoví co z toho bude...

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 11. 10. 2017 v 16.54

díky Shinji

Nahlásit nevhodný obsah