Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Původní Mafia dorazila na GOG

20. říjen 2017 10:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Již těžko uvěřitelných patnáct let stará městská akce Mafia: The City of Lost Heaven aktuálně dorazila na server GOG, kam ji pochopitelně nedoprovodila žádná protipirátská ochrana. Dlouhé roky, jež od vydání uplynuly, však na tomto titulu zanechaly nesmazatelnou stopu, a tím nemyslíme jen na grafické stránce hry.

Každému našich končin znalému hráči přitom musí být první díl akční série Mafia velmi dobře znám – spolu s Operací Flashpoint šlo o jednu z prvních velkých vlaštovek ukazující talent lokálních vývojářů i ve světovém měřítku.

Aktuálně na GOG vypuštěná verze hry je nicméně specifická úpravami v hudebním doprovodu, který sice obsahuje původní a pro hru vytvořené orchestrální skladby Vladimíra Šimůnka, postrádá však původně licencované skladby odjinud. Důvodem je přitom pochopitelně vypršení licence.

Pokud jste tedy původní placku se hrou již dávno zatratili a pokud vám tedy tento klenot české herní historie ve sbírce chybí, tak máte ideální možnost navrátit se zpět. Hra stojí v přepočtu něco málo přes 250 korun a zároveň v tomto případě máte zaručeno, že bude fungovat i na aktuálních operačních systémech.

Zdroj: Destructoid, Kotaku, Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 20. 10. 2017 v 15.34

Bez původní hudby a dabingu to je stejně o ničem. Asi to koupim abych za to po letech zaplatil a zkusim do toho tu hudbu a dabing ňák narvat, prej to jde.

Nahlásit nevhodný obsah

20859314
h4nsasjks napsal 20. 10. 2017 v 14.34

Tahle hra by si zasloužila remake... Lepší grafika, dohled, více možností / vedlejších úkolů... Pořád by byla konkurenceschopná...

Nahlásit nevhodný obsah