EA lákají na obsah zdarma pro Battlefront

11. listopad 2017 12:09 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Velmi brzy po vydání on-line akce Star Wars Battlefront II se hráči mohou těšit na několik týdnů, během kterých budou dostávat obsah do hry zcela zdarma. Důvodem je chystaná premiéra další epizody filmové ságy, jež ponese jméno Poslední z Jediů.

Tato drobná sezóna přídavků zdarma se bude jmenovat The Last Jedi Season a od prosince bude znamenat přídavky v podobě dodatečných vozidel, hrdinů, map a víkendových i denních výzev.

Samotní hráči si přitom počínaje 5. prosincem budou moci vybrat světlou či temnou stranu síly (a to v univerzu nové trojice epizod, tedy za dob v roce 2015 představeného Prvního řádu) a v rámci zvolené frakce se mohou těšit na dodatečné výzvy, nicméně zde další významné detaily ještě neznáme. Pravděpodobně se však bude jednat o společné kooperativní zápolení dvou mas virtuálně znesvářených hráčů.

Z přiloženého plánku přídavků a výzev se tedy kupříkladu dozvídáme to, že jako první do hry zamíří Finn a kapitán Phasma z Prvního řádu a spolu s nimi do hry dorazí i nová mapa zasazená na svět Crait. Zakoupit přitom půjdou za herní měnu a vítězná frakce v následující výzvě získá pro tyto hrdiny sadu exkluzivních předmětů. Celkově pak EA slibují, že vítězství frakcí budou ve hře dostatečně viditelná.

Star Wars Battlefront II vychází na konzolích i na PC již 17. listopadu a v případě předobjednávky na Xzone se můžete těšit na bonus v podobě trička s motivem hry zdarma.

Zdroj: VG247, Destructoid, VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 12. 11. 2017 v 10.14

Tataboj: :)) Myslet si můžeme každý své, nicméně já jen používám oficiální název a distancuji se od případných komentářů :)

Nahlásit nevhodný obsah

20863161
Tataboj napsal 11. 11. 2017 v 12.53

Tak, a jestli se ještě najde někdo, kdo bude obhajovat překlad 6. epizody jako Návrat Jediho, tak ho uškrtím.

Nahlásit nevhodný obsah