Tekken se spojuje s Final Fantasy XV

13. listopad 2017 16:24 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Po zprávě o nových bojovnících mířících to bojovky Injustice 2 tu máme informací podobnou, tentokrát se však týká konkurenčního titulu Tekken 7. Do toho totiž zavítá jedna z klíčových postav RPG Final Fantasy XV.

Oznámení o nové postavě dorazilo během šampionátu Tekken 7 World Tour, kde se hráči celkem nečekaně dozvěděli o přídavku v podobě charakteru jménem Noctis Lucis Caelum. Ten se ukazuje v novém traileru přiloženém níže a z toho se dozvídáme hned několik zajímavých informací.

Tento hrdina dorazí do všech verzí hry nezávisle na zvolené platformě a přinese s sebou také svoji ikonickou výbavu a jednu novou arénu inspirovanou garáží známou právě z Final Fantasy XV. V té budou soubojům nejen tohoto hrdiny přihlížet také další staré známé postavy a celkově to vypadá jako sympatická spolupráce dvojice zajímavých titulů. K tomu můžeme ještě připomenout to, že Tekken 7 pochopitelně můžete nalézt například na Xzone již nyní, Noctis Lucis Caelum však dorazí nejdříve až příští rok.

Zdroj: DualShockers, Shacknews, GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 14. 11. 2017 v 09.01

To už je třetí dlc? Co byli ty předchozí dvě? :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20880024
Nocto napsal 13. 11. 2017 v 23.02

parada, vzdy som chcel vidiet ako asuka kazama nakope prdel adamantoisovi... pockat ono je to spojenie opacne, preco tie nadpisy pisu tak divne? stacilo napisat "noctis bude v tekkenovi" alebo nieco podobne... tuto je priklad zo stranky novacrystallis - Noctis Lucis Caelum is Tekken 7’s newest fighter. Takhle se to hosi dela.

Editováno: 13. 11. 2017 v 23.04

Nahlásit nevhodný obsah