Fantasy Conan Exiles vyjde v květnu

12. prosinec 2017 14:15 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Vydavatelství Funcom oznamuje, že on-line RPG hra Conan Exiles dorazí na PC, Xbox One i na PlayStation 4 v plné edici na začátku května příštího roku. Tehdy tento titul na PlayStationu 4 zažije svoji premiéru, jinak je hra na PC i na Xbox One prozatím k mání v rámci předběžného přístupu.

Na všechna zmíněná zařízení hra každopádně zamíří jak digitálně, tak i v rámci distribuce krabicových verzí hry a vždy se lze těšit na hutné survival dobrodružství v nelítostném fantasy světě.

Hráči, kteří si hru předobjednají na PS4 a k tomu také ti, kteří vlastní jednu z rozpracovaných verzí pro PC či pro Xbox One, se mohou navíc těšit na exkluzivní předmět do hry – Conan’s Royal Armor.

K tomu Funcom láká také na sběratelskou edici hry (jejíž dostupnost u nás je zatím neznámá), která nabídne kromě hry samotné také sběratelskou figurku, hudební doprovody pro tuto hru i pro MMORPG Age of Conan, art book, mapu světa, digitální komiksy a kompletní elektronickou verzi klasického papírového RPG na motivy barbarského světa Conana.

A jak už při takové příležitosti bývá dobrým zvykem, tak podívat se aktuálně můžete i na novou ukázku, která toho ze hry ukáže přeci jen něco více než pár slov a která především láká i na nové biomy a prostředí v podobě divoké džungle či vulkanické krajiny.

Zdroj: Eurogamer.net, DualShockers, tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8111026
jedimfp napsal 13. 12. 2017 v 10.48

RuThaN: ma to singleplayer a muze se ti tam pripojit i kamarad,muzes byt v klidu.hral jsem dva mesice na private server a ted hraju jen singleplayer a stavim jak blazen protoze v tom je ta hra vynikajici a skoro bez omezeni.jo a uz to nepada vubec (xbox)

Editováno: 13. 12. 2017 v 10.50

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 13. 12. 2017 v 09.28

RuThaN: tahle hra je rust ve fantasy světě, ikdyby to mělo singl tak jeho hraní nebude taková zábava, příběh nula nula nic a periodycký ukončování serverů, díky nechci

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 13. 12. 2017 v 07.33

Má nebo nemá to offline single?

Nahlásit nevhodný obsah