GOTY edice Hitmana se připomíná videem

28. prosinec 2017 13:45 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Epizodický Hitman počátkem listopadu vyšel v rámci takzvané Game of the Year edici, která obsáhla veškerý původní obsah a k tomu i něco navíc (detaily viz předešlá aktualita). A jako sváteční připomínku sdílí nově nezávislý tým IO Interactive video, kterým existenci této edice připomíná a za pomocí kterého nadále buduje povědomí o značce.

Právě to bude přitom již brzy zapotřebí, neboť se na nás zcela jistě řítí pokračování. Než ovšem na tento další krok dojde, tak se můžete pokochat kvalitami epizodického originálu, který měl premiéru už v březnu minulého roku.

A jestliže vám tento titul až doposud unikal, tak se určitě nyní nechte pozvat Jacobem Mikkelsenem a Eskilem Mohlem z vývojářského týmu na přiloženou komentovanou procházku světem loňského Hitmana.

Ta v případě GOTY edice znamená lehce přepracovanou grafickou stránku hry, nové převleky i zbraně a především jednu dodatečnou kampaň jménem Patient Zero, ke které tvůrci lákají jako k drobnému projektu, v němž dokázali zužitkovat veškeré své dosavadní zkušenosti.

Více už vám ale o této lidstvo ochraňující misi může napovědět právě přiložené video, mějte se však na pozoru před případnými spoilery.

Zdroj: DualShokers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20814464
Pidalin napsal 28. 12. 2017 v 23.06

Už někdo konečně přišel na to jak zvýšit FOV? Já bych si to hrozně chtěl zahrát, ale s dalekohledem na očích fakt hrát nehodlam.

Nahlásit nevhodný obsah