Beta Sea of Thieves startuje již brzy

10. leden 2018 15:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Jestliže jste zavčasu vyslyšeli naše volání po možnosti otevřeného testu arkádové pirátské akce Sea of Thieves, tak pro vás máme potěšující zprávu. Tato fáze „otevřeného“ testu hry je již na spadnutí a brzy byste měli obdržet i tu svoji pozvánku.

Otevřená však byla v tomto případě pouze možnost registrace do současné fáze testování. Počátkem prosince následně došlo k uzavření bran a od té doby se jen čekalo, kdy proběhne start. Ten se pochopitelně týkal i těch hráčů, kteří si hru zavčasu předobjednali.

Start samotný je aktuálně naplánován na 24. leden (v 8 hodin ráno našeho času) a tehdy se s bandou kamarádů i jinak pro vás anonymních hráčů budete moci vydat prozkoumávat mořské dno, hladiny nekonečných oceánů a pochopitelně také tajuplné ostrovy po švy narvané poklady.

Betatest hry potrvá až do 29. ledna do devíti hodin ráno a týkat se bude jak Xbox One verze hry, tak i té pro PC. I v tomto případě by pochopitelně mělo platit to, že se spolu naráz setkají hráči obou platforem. K tomu jen ještě dodáme, že Microsoft si navrch dovolil vyjmout nutný souhlas s NDA.

Hráči díky tomu budou moci volně pořizovat obrázky, streamovat a vůbec povšechně sdílet své zážitky, takže zcela zkrátka rozhodně nepřijdou ani ti hráči, kteří onu možnost registrace kupříkladu propásli.

Plná veze hry každopádně zamíří do obchodů už 20. března a na Xzone můžete již nyní provádět předobjednávku hry ve verzi pro Xbox One. Další detaily bety pak můžete nalézt například na oficiálním webu hry.

Zdroj: VG247, Shacknews, www.GameInformer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 11. 1. 2018 v 08.57

Vypadá to skvěle a velmi zábavně. Jenomže ono je v coopu s kamarády zábavné skoro všechno. Tak se uvidí, jaké to bude i s neznámým cizincem.

Nahlásit nevhodný obsah

20865590
Blodgarn napsal 10. 1. 2018 v 15.48

Já tedy dostal pozvánku do closed bety, ale bohužel se mi jí nepovedlo aktivovat. Nejdřív mi windows store nechtěl sežrat kod a následně hra nešla stáhnout. Po pár restartech mi to dokonce napsalo, že hra je kompatibilní jen s windows 10, na kterých muj pc neběží. Přitom na nich běží. Takže jsem to po tomto vzdal a snad open beta mě pustí vyzkoušet hru.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 10. 1. 2018 v 15.28

No beta ukáže kolik lidí bude ochotno vyskočit z PUBG. Každopádně RARE přeju úspěch a snad tahle osamocená skoroexkluzivita chytne dost hráčů, aby si žila svým vlastním životem do konce věků. (Čili cca. 3-5 let :))

Editováno: 10. 01. 2018 v 15.32

Nahlásit nevhodný obsah