Nový díl série Total War oznámen

11. leden 2018 09:53 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Zkušený tvůrčí tým Creative Assembly v kooperaci s vydavatelstvím Sega oznamuje další velký přírůstek spadající do strategické ságy Total War. Ten je zasazen do starověké Číny a do období Tří říší a nese název Total War: Three Kingdoms. A podívat se aktuálně můžete na novou ukázku.

Ta je sice složená pouze z CGI záběrů, na atraktivitě jí to však rozhodně nijak neubírá a doprovází ji rovněž nově spuštěná Steam stránka hry. Ta obsahuje první drobnou várku informací týkajících se zasazení hry a která láká do univerza notně inspirovaného klasickou knihou Příběhy Tří říší ze 14. století.

Příběh samotný je každopádně vsazen do roku 190 našeho letopočtu a do rozpadající se dynastie Chan. Tehdejší Čína je v pevných rukách despoty Tung Čua, jehož krutá nadvláda dala vzniknout stále mocnějšímu odporu. A kam až ten povede, to budeme moci spatřit již na podzim tohoto roku.

Zdroj: USgamer, VG247, DualShockers, www.GameInformer.com, Rock, Paper, Shotgun, Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
12194789
Mejthyas napsal 11. 1. 2018 v 21.24

Může to být zajímavý ....bohužel mi tahle tématika nic neříká :-(
Bojovat proti armádám , který se sestávaj z nemlych stejnejch jednotek jak přez kopírák není nic pro mě ....u Shogunu se to dalo celkem zkousnout , protože tam určitá diverzita byla a mam Japonskou historii poměrně rád ....
Tajně doufám , kdy přijde na horizont Medieval 3

Nahlásit nevhodný obsah

20815771
Filias napsal 11. 1. 2018 v 10.59

Výborný teaser. Jen jsem čekal Čínu o něco dříve.

Nahlásit nevhodný obsah