Elite Dangerous čekají další zajímavé změny

15. leden 2018 12:59 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Další příběhová kapitola a zároveň další sezóna vesmírného simulátoru Elite Dangerous odstartuje v letošním roce a vy u toho můžete být dokonce předčasně. V průběhu ledna totiž odstartuje otevřená betaverze dalšího obsahu jménem Elite Dangerous: Beyond – Chapter One.

K plnohodnotnému vydání dojde dle týmu Frontier Developments již během prvního kvartálu tohoto roku a v tu chvíli hra dozná několika zajímavých změn. Již brzy každopádně v rámci ochutnávky hráči například vyzkouší takzvané Wing Missions, jež přinášejí radost z kvalitně odvedené týmové spolupráce, a to až ve čtyřech hráčích naráz.

Za další do hry dorazí Chieftain, nová třída velikého aliančního válečného korábu, kterou doprovází přepracovaný systém zločinů a trestů i vylepšená renderovací technologie planet. Ta má být zároveň předzvěstí celkové aktualizace grafické stránky. Vedle toho se lze těšit na snadnější a především také přístupnější obchodování, vysílání hlasových zpráv skrze službu GalNet Audio (zprávy ze světa hry byly dosud prezentovány pouze v textové podobě) i změny v systému odměn za mise a další více či méně drobné úpravy.

A ačkoli se beta samotná se v tomto případě bude týkat pouze hráčů na PC, tak finální změny poté pochopitelně zavítají do všech verzí hry a tedy i na konzole.

Zdroj: VideoGamer.com, Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 16. 1. 2018 v 09.17

Herko: Uznávám, to by mohla být slušná pecka..

Nahlásit nevhodný obsah

20899526
Herko napsal 15. 1. 2018 v 23.51

Mohli by konecne na playstation urobyt vr verziu

Nahlásit nevhodný obsah