SpellForce 3 dostává podporu modů

10. únor 2018 13:32 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

V pořadí již třetí díl fantasy strategické série SpellForce vyšel před koncem minulého roku a odnesl si od nás v recenzi poměrně solidní hodnocení. Hra však rozhodně nebyla bez chyb, a kromě toho mohli mnozí dojít i k názoru, že jí třeba dokonce i něco chybí. Tomu by však mohlo již brzy odzvonit, neboť vývojáři aktuálně oznamují příchod nástrojů pro tvorbu modifikací.

A vydávají při této příležitosti také novou ukázku, která zprostředkovává náhled právě na tuto funkcionalitu. Ta už nyní spočívá v nejen v poodhalené možnosti vytvářet vlastní mapy, ale například také v pokročilejších úpravách v podobě skriptování.

Díky tomu již mohou hráči vytvářet i složitější projekty, jež mohou mít podobu například i v tvorbě celého nového režimu. Složité by to přitom být určitě nemělo, neboť vývojáři nástroje vydávají rovněž i s návody a s ukázkovými projekty.

Brzy by se tedy hráči již mohli dočkat řady dalších zajímavých nadstaveb, jejichž možnosti budou postupem času bohatší. Tvůrci totiž slibují další rozšiřování možností tvorby modů a postupem času dorazí i podpora platformy Steam Workshop.

Zdroj: Rock, Paper, Shotgun, Steam

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9067823
Plaiman napsal 10. 2. 2018 v 16.57

Hrozně bych si přál kdyby udělal nějaký šikovný moder Čepele jako rasu z prvního dílu.

Nahlásit nevhodný obsah