Sledujte upoutávku Farming Simulator 19

16. únor 2018 15:02 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Curyšský vývojářský tým Giants Software si na včerejšek připravil pravděpodobně poměrně očekávané překvapení v podobě oznámení dalšího dílu série Farming Simulator, k čemuž dnes přidává novou ukázku.

Ta bohužel ještě neodhaluje včera přislíbený výrazný grafický pokrok hry, nicméně i tak se jedná o celkem atraktivní podívanou v podobě CGI ukázky, jež se v předstihu pokouší přilákat věrné fanoušky. Ti by přitom tento rok mohli mít celou škálu dalších možností v podobě ostatních konkurenčních titulů.

Proti těm plánuje Farming Simulator 19 bojovat za pomocí nejen aktualizované grafické stránky hry, ale také pochopitelně i za pomocí známých mechanismů.

Chybět navrch samozřejmě letos na podzim nesmí ani přídavky v podobě dalších přírůstků do řady zemědělských strojů, pěstovat půjde více plodin a samozřejmě i sbírka zemědělských zvířat bude odlišná a přibude mezi ně například novinka v podobě koní.

A pokud se již nemůžete dočkat na to, až opět nasadíte holinky, tak určitě zavítejte na Xzone. Tam již naleznete možnost předobjednávky, a to ve verzích jak pro konzole, tak i pro PC.

Zdroj: VideoGamer.com, Rock, Paper, Shotgun

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 16. 2. 2018 v 16.25

LagZz: :)) to jsi mi připomněl http://www.hrej.cz/novinky/2017/08/20/d…

Nahlásit nevhodný obsah

20878171
LagZz napsal 16. 2. 2018 v 15.48

Chvíli jsem si řikal jestli to není spíš trailer na Far Cry 5 :D

Nahlásit nevhodný obsah