Warcraft 3 dostává další cenný patch

22. únor 2018 12:31 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Třetímu dílu strategického Warcraftu se po letech dostává opětovné péče a na znovu obnovené testovací servery hry se aktuálně dostává aktualizace, jež přináší novinku zejména v podobě plnohodnotné podpory širokoúhlých panelů.

Patch nesoucí označení 1.29 přináší pochopitelně také standardní míru dalších úprav a dodatečného balancování herního zážitku. Aktualizace navrch přináší rovněž i možnost pořádat vlastní hry až v úctyhodném počtu 24 hráčů naráz, tím největším přínosem však je zřejmě právě ona oficiální podpora širokoúhlých obrazovek.

To hře až doposud chybělo a jakékoli snahy pustit hru na moderních panelech znamenaly zpravidla nějakou míru kompromisu v podobě například nestandardně oříznutého obrazu. Tomu by už však mohlo již brzy odzvonit.

Kompletní patch notes můžete nalézt na fórech hry, kde lze následně narazit i na instrukce ke stažení a na další odkazy, jež mohou hráče následně navést také ke kompletním seznamům těch drobnějších úprav hry.

Zdroj: Shacknews

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20909928
Gh61 napsal 23. 2. 2018 v 09.00

To není pravda....
Warcraft 3 podporuje veškerá rozlišení tuším od verze 1.26 ? Nemám teď u sebe disk, kde bych se na to mohl podívat, ale myslím, že je to tak (na netu to hledat teď nebudu).
Teď jen dodělali další drobky v menu a řešení spodní lišty s commandy.

Nahlásit nevhodný obsah