DLC pro Final Fantasy XV budou i příští rok

26. únor 2018 16:24 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Dlouhotrvající podpora her je jedním z moderních trendů současného trhu videoher. Stále častěji se ve spojitosti s hrami skloňují výrazy typu služba a sami vydavatelé jsou pochopitelně rádi, pokud se jejich titulu dostává pozornosti i po samotném vydání. Chce to však určitou dávku péče a přesně takové by se mělo ještě delší dobu dostávat také obsáhlému JPRG Final Fantasy XV.

Nově se totiž dozvídáme o tom, že v plánu již nejsou pouze původně avizované tři přídavky, ale vyjít by mohly dokonce čtyři rozšiřující balíčky s tím, že každý se zaměří na příběh jiné postavy. A k tomu se navrch dozvídáme také to, že tato rozšíření nestihnou zřejmě vyjít všechny ještě letos. Ona podpora v podobě dodatečného obsahu by tedy mohla pokračovat ještě v průběhu roku příštího roku.

Konkrétnější informace však prozatím v tuto chvíli ještě nemáme, z těch dosavadních náznaků však poměrně bezpečně vyplývá informace o tom, že nadcházející Royal Edition ještě nebude oním kompletním balením. Tuto edici a každopádně i ty další pak můžete pořídit například na Xzone.

Zdroj: Kotaku, PCGamesN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864081
salamon napsal 27. 2. 2018 v 17.41

https://youtu.be/j5JExIe_SmY

Nahlásit nevhodný obsah