Nová ukázka co-opu ze State of Decay 2

8. březen 2018 11:23 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Ačkoliv je druhé State of Decay jednou z mála exkluzivit Microsoftu letošního roku, příliš jsme toho z ní neviděli. Pomalu se ale věci začínají otáčet. S oznámením data vydání, lákovou cenou nebo potvrzením, že i tato novinka bude od počátku k dispozici předplatitelům Xbox Game Pass, se rozjela marketingová kampaň.

Její součástí budou pochopitelně i přibývající videa, ne nutně z dílny Undead Labs, ale i odjinud. Nové záběry ze hry tak v současnosti nabízí například zahraniční IGN v rámci jejich programu IGN First. V něm si redaktoři spolu s lidmi z vývojářského týmu osahali kooperaci, která bude nedílnou součástí hry.

Právě kooperace má být velkou novinkou oproti prvnímu dílu. Její implementace v souvislosti se snadnou dostupnosti skrze Xbox Game Pass by mohla být velkým lákadlem a mohla by ke hře – stejně jako v případě Sea of Thieves – přitáhnout velké množství hráčů. Ať už totiž žijete na hraně zákona mezi piráty nebo přežíváte zombie apokalypsu, ve více lidech se to lépe táhne.

Po vzoru dalších IGN First videí má ukázka přibližně 25 minut. Stále je potřeba brát v potaz i fakt, že se nejedná o finální podobu hry a do vydání, které je stanovené na 22. května, se ještě něco může změnit. Novinku si můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911517
Pavel1893 napsal 8. 3. 2018 v 17.02

EnderW: Podle Tebe to vypadá líp než Days Gone ? Nehledě nato,že jediné společné tyto hry mají Zombíky.Jinak srovnáváš hrušky s jabkama :-).

Nahlásit nevhodný obsah

20895575
EnderW napsal 8. 3. 2018 v 12.12

Takže to vyjde dřív a bude vypadat líp než slavné Days Gone, kterým se Sony chlubí už třetí rok? Njn "for the players" :D

Nahlásit nevhodný obsah