Brigitte do Overwatch dorazí příští týden

16. březen 2018 11:51 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Možná, že vás zklamalo, že Brigitte není novou defenzivní hrdinkou Overwatche, ale i jako healer má 27. postava hry co nabídnout. Dosud byla Brigitte Lidnholmová dostupná skrze PTR servery, kde Blizzard ladil a testoval vše potřebné, sympatická Brigitte se ale pomalu a jistě chystá přímo do hry.

Všem hráčům se otevře už za čtyři dny, čili 20. března. Nejmladší dcera Torbjörna v sobě mísí schopnosti otce a schopnosti Reinhardta, jemuž dělala panoše. Právě proto v její výbavě nechybí schopnost nabíjet ostatním štíty, ale také do jejího vínku patří palcát pro boj na blízko a osobní štít, který tvoří určitou bariéru mezi ní, nepřáteli, a při vhodném postavení i přáteli.

Jak už Blizzard několikrát potvrdil, jedná se tak o hybrid mezi tankem a healerem – Brigitte totiž umí své spolubojovníky pochopitelně i léčit. Mezi healery je ale už druhým mixem, tím první je zatím poslední hrdinka Moira, která má blíže k útočným jednotkám. Někteří tento mišmaš odsuzují a raději by speciální jednotku v dané třídě, ale o vhodnosti a užitečnosti Brigitte nás musí přesvědčit až samotná hra.

Níže se můžete podívat na Concept Art video, a pak jen vyhlížet příští úterý. Jak už je zvykem, ani Brigitte nebude od začátku dostupná v této kompetitivní sezóně. Pokud vám snad Overwatch ve sbírce chybí, můžete si jej pořídit na webu Xzone.cz.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875595
David Plecháček napsal 16. 3. 2018 v 12.36

Jsoucno: Sombra se od jejího přidání neustále upravuje, její (a stejně jako Doomfistův) problém je ale především v tom, že to jsou dost obtížně zvládnutelné postavy a málokdo s nimi umí hrát. V tom, co dělají, jsou ale poměrně efektivní. Se zbytkem ale souhlas.

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 16. 3. 2018 v 12.20

Docela tam chybi nejaky defend hero - dva z nich jsou sniperi do dosti specifickych map a situaci a nejsou tak univerzalni. Support charakteru uz je tam az moc. Nehlede na to, ze treba Doomfist a Sombra jsou docela malo hrani a taky trpi tim, ze nejsou az tak versatilni, jako jejich kolegove ze stejne DPS koleje

Nahlásit nevhodný obsah