GR:W o víkendu spolu s Fisherem zdarma

11. duben 2018 14:42 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Pokud si chcete zahrát hru se Samem Fisherem, stačí počkat do víkendu. Pak nemusíte utratit ani korunu a můžete si alespoň na chvíli připomenout, jak by bylo nové Splinter Cell super. Možná. Ubisoft, víme, jak se věci mají. Každopádně bude o víkendu zdarma Ghost Recon Wildlands. A spolu s nimi i mise se známým agentem v hlavní roli.

Akce potrvá už od zítřejšího rána až do časného rána 16. dubna. Během celé této doby dostanete přístup ke kompletní hře Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands z loňského jara. Příjemným překvapení je právě i přítomnost speciální mise, která je součástí druhé sezóny. Ubisoft si ji tak nešetří jen pro hráče, kteří se posléze rozhodnou upgradovat na plnou hru (byť se slevou), ale dává ji k dispozici úplně každému.

Pokud vás právě Sam Fisher láká, potkáte ho na misi v La Cruz. Spolu s ním bude vaším úkolem infiltrovat nepřátelskou základnu. Odměnou vám bude ikonické noční vidění speciálně po vzoru Splinter Cell spolu s dalšími drobnostmi. Akce se týká všech tří platforem, čili PlayStationu 4, Xboxu One a PC.

Zdroj: Ubisoft

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872817
stul.drabik napsal 12. 4. 2018 v 16.01

Jsem myslel že u Ps4 že to bude komplet zdarma jako u Pc.A ne jako demo.

Nahlásit nevhodný obsah