Forza Horizon 4 je nakonec z Británie

10. červen 2018 23:01 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Ano, Forzu Horizon 4 jsme čekali. Microsoft si je moc dobře vědom, že se závodní hra velice rychle etablovala na pozici nejlepší série, která je v současné době na Xboxu k dispozici. Bylo jen otázkou, kam nás vývojáři z Playground Games, nově přímo patřící Microsoftu, letos zavedou.

Japonsko, nebo Velká Británie? Každý by preferoval asi něco jiného, ale nakonec vyhrály Ostrovy. Pokud vám ale snad připadají málo barevné a tak trochu fádní, Playground mají několik taháků v rukávu. Tím nejvýraznějším byl hojně prezentovaný systém měnícího se ročního období. To výrazně mění jednak atmosféru, ale i herní možnosti, jak se Horizon hraje. V zimě například zamrzají jezera, samozřejmě silnice více kloužou, mění se kompletně paleta, asi si to dokážete představit. Roční období se navíc bude měnit ve stejnou dobu celé komunitě, otázkou však zůstává, jak často.

Novinkou jsou v traileru přítomné motorky. V ukázce přímo ze hry se ale bohužel neobjevily. Anglie by mohla nabídnout i větší města, která se sérii Horizon více méně vyhýbala. Ale to už spíše spekulujeme. Podívejte se na záběry a podělte se s námi o vaše názory. Forza Horizon 4 vychází 2. října, na Xboxu One a PC, v den vydání i v rámci služby Xbox Game Pass.

Zdroj: Tisková konference Microsoftu

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 11. 6. 2018 v 08.12

tomas.hluchnik: V JůKej je taky tuningovejch aut, že byses divil a naopak ne každej v Japku má Hachiroku. Moc věříš filmům jako je Tokio Drift a podobnejm zázrakům stříbrnýho plátna. Navíc Angláni maj volanty na špatný straně auta, takže si můžou tahat káry právě z toho Japonska a Austrálie a ta scéna si je tím pádem podobná.

Forza v Japonsku by byla celkem cool. Stejně na tý lokaci ale nezáleží, protože v žádný zemi na světě se neproháněj všechny ty auta co můžeš běžně vidět ve Forze.

Dejme tomu, že by udělali Forza Horizon Chomutov & Countryside. V reálu vidíš furt dokola Cocktavia, Fobia, Rape it, ale ve hře bych Škodnou vůbec nechtěl a naopak bych ocenil, že by tu teď jezdili pěkný auta.

No a kdy naposledy jsme měli openworld závody v Japonsku? Země vycházejícího slunce by působila velmi neokoukaně. Nechci říct, že to UK bude stát za nic, ale Japan by bylo víc cool for sure.

Nahlásit nevhodný obsah

20922626
Michal L. napsal 11. 6. 2018 v 05.13

Motorky tam IMHO ovladatelné nebudou, stejně jako vznášedlo. Podle mě proti nim budeme závodit v rámci těch tematických závodů. Jako byly proti člunům, letadlu , vlaku atd...

Editováno: 11. 06. 2018 v 05.16

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 11. 6. 2018 v 00.01

Prostředí vypadá super. Škoda ale, že se opět bude jezdit vlevo. Nějak jsem si na jízdu v levém pruhu po celou dobu hraní FH3 nemohl zvyknout.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 10. 6. 2018 v 23.53

Správná volba. Forza do Japonska a tamni kultury driftu a tuningové nepatří. Jedině ze by udělali jeste nejakou třetí značku... vše co představili kolem forzy je super. Ale jestli nevylepsi to hlavní, čili samotné závodění, tak to stejne bude o ničem.

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Ivann napsal 10. 6. 2018 v 23.46

Nemůžu se dočkat :D Horizon 3 považuji za nejlepší závodní hru současnosti, pokud člověk nehledá závodní simulátor.

Nahlásit nevhodný obsah