Vychází Lego The Incredibles

17. červen 2018 18:39 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Společně s druhým dílem filmu Úžasňákovi, na který u nás stále ještě čekáme, se rozroste i záplava her ze světa LEGO, kterou nás už tradičně zásobují britští Traveller's Tales. Lego The Incredibles předbíhají premiéru druhého filmu a připomínají se launch trailerem doprovázejícím vydání hry.

V nové LEGO hře, která mapuje události obou natočených filmů, se již tradičně zmocníme velké škály postav známých z předlohy a budeme pomocí jejich schopností řešit různé puzzly při postupu v příběhu. Mimo hlavní linku budou hráči plnit veldejší mise zvané Crime Waves, ve kterých se pomocí plnění dílčích úkolů pokusíme vylákat bosse každé z oblastí, na které je mapa rozdělena. Po osvobození každé oblasti z vlivu jejího záporáka, se v ní jako bonus objeví sběratelské předměty včetně pixarovských vajíček.

Lego The Incredibles již tradičně nabídne nejen hru jednoho hráče, ale i vyhledávané kooperativní hraní. Mimo širokou nabídku postav z filmové předlohy bude možné si vytvořit vlastního hrdinu, včetně jeho unikátních schopností. Hra vyšla na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch a ke koupi jí najdete na Xzone.cz.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921903
Corleone1017 napsal 18. 6. 2018 v 09.17

Mám strach to hrát kvůli spoilerům z druhého dílu který jsme ještě neviděli.

Nahlásit nevhodný obsah