Darksiders v listopadu se sběratelskou edicí

10. červenec 2018 11:59 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Není únik jako únik. Zatímco v mnoha případech je lepší zůstat obezřetný a nevyvozovat předčasné záběry, tak pokud datum vydání proletí Microsoft Store, můžeme informaci považovat za potvrzenou. A opravdu. THQ Nordic oficiálně potvrdilo, že třetí Darksiders vyjde na konci listopadu.

Všechny informace uvedené dříve samozřejmě platí. Hra vyjde 27. listopadu, platformami zůstávají PC, Xbox One a PlayStation 4, hru dokončuje studio Gunfire Games složené téměř výhradně z bývalých zaměstnanců týmu Vigil a v hlavní roli bude sličná, ale také zběsilá a zuřivá Fury.

To jsou všechny údaje, které do základu potřebujeme vědět – a které jsme vlastně věděli ještě před napsáním této novinky. Abychom ale neopakovali věci již jednou vyřčené, můžeme se zaměřit na taktéž představenou sběratelskou edici. Ta bude v prémiovém balení obsahovat steelbook se hrou, artbook, soundtrack, speciální DLC balíček s novým brněním, ale především 29 cm vysokou sošku hlavní hrdinky.

Vyjma sběratelské edice se bude nabízet i apokalyptický box vysoký 117 centimetrů pro opravdové fajnšmekry. Kromě obsahu sběratelské edice bude navíc obsahovat poctivý pěticentimetrový amulet, nástěnný rolovaný plakát 77 x 100 cm, a také sošky dvou předchozích jezdců apokalypsy, tedy Války a Smrti a též postavu Vulgrima. Všechny tři sošky budou o čtyři centimetry nižší než čtvrtá soška samotné Fury.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843480
Abik napsal 10. 7. 2018 v 23.21

Ten Amulet! I need it! ^^

Nahlásit nevhodný obsah