S Ride 3 kolem známého Lago di Garda

11. červenec 2018 18:33 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Jestli je nějaká série od vývojářů z Milestone kvalitní, je to Ride. Opravdu, ani první, ani druhý díl sice nebyly darem shůry, přesto měl na poměry další tvorby něco do sebe. Uvidíme, jak si povede díl třetí, který vyjde 8. listopadu. Společnost jej představila relativně brzy a stále je spousta času před námi, ale není od věci připomínka, že je Ride 3 na cestě.

Jak jinak by se závodní hra mohla připomenout, než videem. Z Milána je to kousek ke slavnému Lago di Garda, kolem kterého povede jedna z tratí. Nu dobře, kolem kterého je možná silný pojem. Pokud jste fanoušky motorismu obecně, možná jste projížděli po slavné Strada della Forra, silnici směřující k a částečně lemující právě Lago di Garda. A ano, právě tudy jedna z tratí Ride 3 povede.

Strada della Forra je nebezpečně úzká silnice klikatící se kaňonem, který vytvořila dnes už malá říčka Brasa. Po stranách jsou strmé skály, a tak dolů k silnici nedopadá příliš slunečního světla. Drsné podmínky, úzká vozovka, ale také dechberoucí výjevy z ní udělaly jednu z nejkrásnějších cest Itálie a celé Evropy. A také ráj pro motocyklisty – na auta prakticky není místo.

S takovou silnicí si museli dát Milestone pořádně záležet, a právě to je obsahem videa. Vývojáři použili moderní technologie, aby zachytili jedinečnou atmosféru celé cesty a zachovali tak její ráz. Tak když nic, tak alespoň světoznámá silnice bude důvodem, proč se na Ride 3 těšit. Ale my věříme, že třetí díl potvrdí určitou kvalitu, kterou zrovna tato série má. Předobjednat si jej můžete na Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874931
SpeedyRedy napsal 12. 7. 2018 v 11.01

Technologie na vývoj hry jsou fakt parádní, neuvěřitelná autentičnost. Když jsem viděl jak na jedné obrazovce hrají herci ve speciálních oblečcích studia Eidos Montreal Laru Croft a Jonaha, a na druhé obrazovce promítání animace s herními modely ve stejném čase, říkal jsem si, no to už není hra ale film v in-game grafice, pěkné, právě díky těmto postupům.

Editováno: 12. 07. 2018 v 11.02

Nahlásit nevhodný obsah