Horizon 4 nabídne Edinburgh. Jak vypadá?

1. srpen 2018 13:31 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Vývojáři z Playground Games záběry z chystané Forzy příliš nešetří. Pravidelně ukazují, jak vypadá hra ve všech ročních obdobích. O jarním gameplay bychom za normálních okolností zřejmě nepsali, ale Forza si to tentokrát zamířila do největšího města ve hře. Není to Londýn, megalopolí bude Edinburgh.

Hlavní město severní části Velké Británie, Skotska, do něhož je také toto historické a kulturní centrum vstupní branou, je o poznání menší, než stále se rozpínající se Londýn. Ten nemá se sedmi miliony obyvatel na Ostrovech konkurenci. Edinburgh je ve skutečnosti poloviční i než druhé největší město, Birmingham, a v celkovém žebříčku mu patří až sedmé místo. I tak jej ale zná každý a pro svou krásu a jedinečné scenerie je rozhodně pro Playground správnou volbou.

Na otázku, proč ne Londýn, Ralph Fulton odpověděl: „Londýn je skvělé město. Je ale také neuvěřitelně obrovské. A je také neuvěřitelně, jak to jen říct, jedinečné. Uprostřed města je každá budova unikátní a ikonická. Přetvořit věrohodně Londýn by nám zabralo tolik času, že by žádný nezbyl na zbytek hry.“

Obraz byste v tu chvíli měli věnovat ale Fordu Escort, který se nenápadně šplhá na jeden zdánlivě obyčejný kopec. Za jeho hranou a následným dlouhým skokem se ale objeví Edinburgh. „Ano, to je cool způsob, jak odhalit Edinburgh. Město je samozřejmě menší, ale myslíme, že stejně ikonické jako Londýn a do hry náramně zapadá,“ dodal šéf studia.

Ačkoliv má video přes hodinu, pokud vás zajímá pasáž ohledně volby města, přeskočte na padesátou minutu. A pak buď můžete poslouchat a hltat zajímavosti, nebo se jen kochat prostředím čtvrtého Horizonu. Hru si můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911517
Pavel1893 napsal 1. 8. 2018 v 16.23

Merengues9: Jasně :-).Mě zase vyhovuje,když je tam jako by více ročních období-rozdílná krajina.Proto se mi líbilo The Crew.

Nahlásit nevhodný obsah

15916702
Merengues9 napsal 1. 8. 2018 v 15.57

Pavel1893: jo tak každý máme svoje. Zase je dobrý, že se to střídá i když mě teda nejvíce vyhovuje exotické prostředí.

Nahlásit nevhodný obsah

20911517
Pavel1893 napsal 1. 8. 2018 v 15.42

Merengues9: Austálie je pěkná,ale mi zas více sedí UK.

Nahlásit nevhodný obsah

15916702
Merengues9 napsal 1. 8. 2018 v 14.13

Pěkný no, ale Austrálie je hezčí.

Nahlásit nevhodný obsah