RPG Iron Danger ukazuje taktický boj

15. srpen 2018 16:50 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (2)

Všichni RPG pozitivní hráči, kterým se zdál soubojový systém v sérii Dragon Age jako příliš jednoduchá záležitost, by měli zpozornět. Právě pro tuto skupinu hráčů totiž bude určen Iron Danger od finského studia Action Squad Studios.

Příběhové, tahové, taktické a časem manipulující RPG přináší na trh poměrně unikátní kombinaci, a pokud si ji dovedete v akci jen obtížně představit, určitě vám pomůže přiložená ukázka soubojů. Zdejší fantasy svět pak překvapí i zajímavým settingem, který do klasických kulis přenáší nejen finský folklór, ale i steampunkové prvky.

Tvůrci se zároveň dušují, že každý moment hry posunuje příběh, přičemž byste neměli zažívat otravné grindování, kterého jsou hry podobného vzezření obvykle plné. Pokud si unikátní soubojový systém se simultánnímu tahy chcete užít na vlastní kůži, bude to možné buď v hratelné ukázce na Gamescomu, nebo někdy příští rok, kdy má plná verze Iron Danger na PC, Xbox One a PlayStation 4 vyjít.

Zdroj: DSOGaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 16. 8. 2018 v 09.19

strucky: Ten taktický režim v DAI byl dobrý vtip. Úplně bylo vidět, že ho tam dávali horkou jehlou týden před vydáním :D

Nahlásit nevhodný obsah

7751475
strucky napsal 16. 8. 2018 v 08.54

Problém se souboji v DA byl hlavně ten, že byly díl od dílu jiné (a čím dál podřízenější konzolím). Jednička super, dvojka trochu víc nádech do akčna, ještě to taky šlo, ale v Inquisition jsem to už vůbec nepobral. Až mě svrběla ruka, že prý chce čapnout radši místo myši gamepad. A ten taktický mód, totální výmaz.

Nahlásit nevhodný obsah