Overwatch představuje novou mapu a animák

22. srpen 2018 13:13 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

I když se může zdát, že Overwatch v poslední době nejede tak jako dřív, je to stále v současnosti jedna z nejpopulárnějších týmových stříleček a přidávají se do ní stále nový a nový hráči. Dnes v rámci korejského Overwatch Fan Festivalu oznámil hlavní designér Jeff Kaplan vydání zbrusu nové mapy, která bude zasazena do Busanu. Spolu s tím vyšel i další fešný filmeček, ve kterém má hlavní roli D.Va.

Na nové mapě se bude hrát režim Control a najdeme tam krom lokací jako je Sanctuary a Downtown také D.Vinu základnu. To, jak vypadá, můžete posoudit sami ze zveřejněného videa. Na PTR serverech najdete Busan ještě dnes. Na live servery a konzole se již tradičně dostane o nějaký ten pátek později.

K filmečku, který má podtitul Shooting Star, snad není třeba nic dodávat. Blizzard tyhle věci prostě umí a to mu nikdo nemůže upřít. Stále čekáme, kdy bude oznámen nějaký celovečerní animák ať už z Overwatche, nebo z některé jiné série jejich portfolia. Jakou postavu byste si přáli vidět v dalším filmečku? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: Blizzard

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922562
MartinTm napsal 22. 8. 2018 v 22.25

Kdy už konečně udělají animák na Mercy :D Ach ta Mercy , PROČ :D

Nahlásit nevhodný obsah

20896559
Trix napsal 22. 8. 2018 v 21.25

Tak tenhle filmeček byl snad ten nejhorší co kdy udělali. Generický až na půdu. bože

Nahlásit nevhodný obsah